Skocz do zawartości

gizmo

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Kraków
 1. Butler, jeszcze jedno pytanie: jakie masz wymiary swojego pokoju? Jesteś w stanie wcisńąć tam 7 głośników tak, żebyś tylnych surround nie miał „na głowie”?
 2. Masz rację, lepiej się upewnić, bo jeszcze się okaże, że w wersji firmwaru 1.54xyz akurat ten feature nie działa
 3. Fajny ten manual (332 strony!),ale jest napisane: Możesz podłączyć zewnętrzny wzmacniacz mocy do kanału Front zamiast do kanału Height2. Użyj ustawienia “Przedwzm.” w menu, aby ustawić kanał podłączony do zewnętrznego wzmacniacza mocy. (v str. 227) Czyli, żeby zrobić 11 kanałów na tym 9 kanałowym ampli dodatkową końcówke mocy musisz podpiąć cinchami do PRE OUT Height2 ALBO Front. I ustawieniem na stronie 227 wybierasz co podpiąłeś. Ja rozumiem, że to ustawienie ustawienie "uwalnia"odpowiednie końcówki mocy. Zawsze masz 14 dni na odesłanie sprzętu jakby się okazało, że jest inaczej
 4. Konfiguracja 11 kanałow instrukcja strona 59, prawy dolny róg. Potem strona 239 wybierasz, co podłączyłeś do zewnętrznej końcówki mocy. Reszta ogarnie kalibracja. Szkoda 5 tysi, lepiej kupić AM100 podobne mocowo do Denona, a i sprzedasz to z palcem w nosie w razie czego. Niestety takie amplitunery to raczej już na całe życie :)
 5. Dzięki za link. Chyba zniose z całego domu książki i poustawiam dużo półek
 6. A jaki CD do tego chcesz podłączyć?
 7. Zna ktoś jakąś firme produkującą elementy do wytłumienia pomieszczeń? Chodzi o jakieś panele, które by nie kosztowały majątku i w miare wyglądały co by rodzina się ode mnie nie odwróciła I jeszcze drugie pytanie:jest możliwe zastosowanie czegoś poza gąbkopodobnymi materiałami (chociaż wiadomo, że te są najskuteczniejsze, ale się masakrycznie kurzą i ciężko coś potem z tym zrobić)????
×
×
 • Utwórz nowe...