Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Kathos

Sub do RX-V459

Witam icon_smile.gif
od 2 lat mam Yamahe RX-V459 z powodu braku gotówki z przpdu mam altusy 75 po regeneracji z tyłu i centralny "noname" ale spisuja sie całkiem niezle. Odłożyłęm troche gotówki i chciałbym sie w subwoofer zaopatrzyc. W sklepie zaproponowali mi Rubicon'a RA-10 czy ktos doradzi cos innego ? pokój mam ok18m2

Standardowo proponuję SONY SA-W2500, stosunkowo tani, z bardzo sztywną membraną (plus dla dynamiki). Do 18m2 w sam raz.

Dzękuje za rade icon_wink.gif słyszałem go w sklepie gra w porzadku ale nie moge sie przekonac do marki icon_wink.gif

Miałem ten sam problem posłuchałem pacio94 i nie załuje gra ok w dodatku cena jest przystepna kupiłem go w media expert za 550zł.

ja go słuchałem i gra dobrze ale nie kupie sony i tyle ;p a poleci ktos cos innego ?

Jak nie chcesz SONY, a szukasz dobrego znaczka to kup sobie Velodyne np. CHT-Q10. Sub nie byle jaki, z systemem kalibracji i paroma innymi bajerami, znaczek na rynku subów chyba najbardziej rozsławiony ostatnimi czasy. Jedyna wada to cena, ale albo tanio i nieźle, albo więcej i super.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0