Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
ErrorDTe

Manta MM3100 3.1 Speakers Thunder Power - opinie

Witam. Czy ktoś miał styczność z tym zestawem? Parametry (przynajmniej te które mniej więcej wiem co znaczą) wydają się w miarę dobre jak za taka śmieszną cene (200 zl). Niestety jak wiadomo nie mam możliwości sprawdzenia tego jak grają, a potrzebuje kupić jakiś tani zestawik do drugiego komputera.

A możesz mi powiedzieć co jest nie tak z subwooferami z plastiku? Bo się nie znam, a zaciekawiło mnie to. icon_smile.gif

Nie tyle z subami co wogóle z głośnikami. Chodzi o walory akustyczne palstiku vs MDF/płyta wiórowa. Bezapelacyjnie lepsze są te dwa ostatnie, z resztą zauważ, że duże kolumny jakoś w zestawach hi-fi są raczej "drewniane".
Kolejna sprawa to wielkość membran w satelitach, masz tam malutkie głośniczki, które odtwarzają wysokie i średnie tony przy czym średnica jest zdecydowanie cofnięta, gdyż membrana jest wielkości normalnego tweetera (głośnika wysokotonowego).

Chińskie firmy mają tendencję do podawania tak rewelacyjnych danych technicznych że budzi to czasem śmiech.Szkoda że nie ma obowiązku podawać ich według określonej normy. icon_cry.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0