Skocz do zawartości

Recommended Posts

Napisano
Witam serdecznie
Potzebuję pomocy przy wyborze KD. Podaję ścisłe dane:
Pokój: 13,5 m2 wys. 2,7m
Cena do 1500 zł
Upodobania muzyczne: raczej elektronika, DEEP HOUSE, TECH HOUSE, HOUSE.

Inne:
Niestety pokój jest nie zbyt ustawny. Głośniki NIE bedą ustawione krótkiej ale na długiej ścianie pokoju. Zależy mi na SURROUND ale w sumie nic sie nie stanie jak będzie to stereo. No i kolejna rzecz która mnie boli, ze względu na moją żonę i ilość pokoiw mieszkaniu zależy mi na wielkości kolumn.
Patrząc sam na moje problemy doszukałem się np. SAMSUNG HT-X715 (ale to jest szybkie spojrzenie lamera). Proszę doradźce coś.
Napisano
Myślę, że coś z rodziny Yamahy z lat 80' i do tego JAMO S708/718. Zestaw idealny, duża moc, basu dużo, na pewno nie braknie ci go nawet w takiej muzie, a przy tym nawet z delikatniejszymi klimatami będzie ok. O tych wzmakach poczytaj w temacie kaczora, naprawdę świetna kopalnia wiedzy.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...