Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
elvis2008

kable do kina samsunga

Recommended Posts

Witam
Mam nastepujace pytanie. Czy do kina Samsung HT Z310 mozna dokupic kable? Dodam ze sa to kable ktore z jednej strony zakonczone sa takim prostokatnym plastikiem ktory umieszcza sie z tylu DVD.

To są kable głośnikowe z takimi wtyczkami, samsung stosuje takie rozwiązanie żeby szybko połączyć głośniki z ampli i nie pomylić biegunowości.
Problem pojawia się w tedy gdy kable są za krótkie albo jak już mamy poprowadzone kable w ścianach.

Nie spotkałem się nigdy żeby można było kopic takie wtyczki ale może gdzieś można je dostać.

Po co ci te końcówki ( wtyczki) ???

Cytat

To są kable głośnikowe z takimi wtyczkami, samsung stosuje takie rozwiązanie żeby szybko połączyć głośniki z ampli i nie pomylić biegunowości.
Problem pojawia się w tedy gdy kable są za krótkie albo jak już mamy poprowadzone kable w ścianach.

Nie spotkałem się nigdy żeby można było kopic takie wtyczki ale może gdzieś można je dostać.

Po co ci te końcówki ( wtyczki) ???

Poniewaz mam mozliwosc kupna takiego kina w bardzo dobrej cenie tylko zastanawiam sie czy warto skoro dzwoniac do serwisu samsunga powiedzieli ze samsung nie prowadzi takiego wsparcia

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować