Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
preemo

Jak to podłączyć

Recommended Posts

Witam.

Jestem w trakcie kompletowania kina domowego i nie mam pojęcia jakie kable kupić.
Mam odtwarzacz DVD LG RH 200 MH, amplituner Onkyo TX-SR 607 , telewizor Phlilips stary dziad 32 calowy ( jeszcze tydzien zanim kupie jakiś z Full HD ), dekoder cyfra+ bez HD (póki nie wymienie na HD). Amplituner kupiłem 2 dni temu i nie mam żadnych kabli by podpiąć ten sprzęt. Czytałem na forach i podpięcia sprzętu jest mnóstwo (kable HDMI, coaxial , optyczne itd itp). Jak i jakimi kablami podpiąć sprzęt który mam by sprawdzić czy to w ogóle razem działa ( w szczególności amplituner )?. Jakie jest najleprze rozwiązanie połączenia sprzętu LG RH 200 MH, amplituner Onkyo TX-SR 607, telewizor full HD, dekoder HD i czy można dzięki niemu wybrać czy chce sie słuchać dźwięku przez amplituner i głośniki czy przez głośniki telewizora?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i rady.

Podłączenia:
amp - TV: HDMI
amp - DVD: COAXIAL, HDMI
amp - SAT HD: OPTICAL, HDMI

Dźwięk przez HDMI jest, ale musiałbyś podpinać wszystko HDMI do TV, a nie do ampa co zmniejsza walory użytkowe.

Cytat

Podłączenia:
amp - TV: HDMI
amp - DVD: COAXIAL, HDMI
amp - SAT HD: OPTICAL, HDMI

Dźwięk przez HDMI jest, ale musiałbyś podpinać wszystko HDMI do TV, a nie do ampa co zmniejsza walory użytkowe.

pacio a jak mam w karcie tv out ale nie mam HDMI duzo strace na jakosci ??
Czy wymienilbys karte?

Jakie masz TV OUT??? S-Video czy co??? Oczywiście HDMI i COMPONENT dają najwyższą rozdzielczość, ale na VGA też możesz mieć niezły obraz icon_wink.gif Ważne, żeby dawać jak najwyższą rozdzielczość i tyle (nie ma też co przesadzać, bo w pewnym momencie na TV to już ikon nie widać za bardzo icon_wink.gif co innego na projektorze i np. 100").

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować