Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
janek Żuk

jaki sprzet audio? Głośniki komputerowe i karta dźwiękowa

Witam. Potrzebuje pomocy w sprawie sprzętu audio. Niewiem co najbardziej bedzie najlepsze do MUZYKI FILMÓW I GIER. 5.1 .Jak to jest?? Czy lepiej zainwestować w jakieś dobre 2.1? Co polecacie? jeśli mowa o 5.1 to mam na myśli coś w stylu Genius SW-HF 5100.

Napisz najpierw jaki masz budżet oraz jakiej wielkości pomieszczenie? Ważne jest tez jak dzieli się u ciebie granie i oglądanie vs słuchanie.

Mój budżet to max 400 zł to juz licze z jakąś karta muzyczną.Mój pokój ma ok 26 m2
załączam kształt mojego pokoju w obrazku. A chodzi mi w szczególnośc[attachment=1843:bbbbbb.JPG]i o muzyke pewnie mp3 a mniej filmy w divx i gry.Prosze o pomoc

DSC01446.jpg

ok a a co myślicie o Genius SW-HF 5005?
Tamte głośniki zobaczę.Dzięki icon_biggrin.gif a jak gra mp3 na 5.1?Jak Divx? Graja wszystkie głośniki?

No 5005 to po prostu wyższy model, mówiłeś, że 400zł na kartę+głośniki, więc tego się trzymałem. Jeśli możesz to oczywiście warto kupić 5005, bo w takim przypadku jakość stereo będzie już wmiarę zbliżona do tych 2000X.

Co do 5.1 i Divx to w sumie nie wiem czy dźwięk będzie na wszystkich głośnikach. O ile dobrze składam fakty to wszystko ustawiasz z poziomu karty dźiękowej, bo to ona wszystko dekoduje, a na głośnikach jest już sam wzmak.

Ok dzięki.Jak możesz to upewnij sie bo to dla mnie jest ważne... Dięki z góry icon_biggrin.gif

Mam zamiar kupić do nowych głośników Genius hf 5.1 5100.
Co polecacie? Za ile? W rozsądnych cenach. Edytowano przez RoRo
Nie twórz nowych wątków na podobny temat!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0