Skocz do zawartości

karta dźwiękowa i słuchawki...


Recommended Posts

Witam!

Szukam karty dźwiękowej pod słuchawki.

1. Co do karty dźwiękowej to miłoby było, jakby karta miała wzmacniacz słuchawkowy. Priorytetem tutaj jest jakość dźwięku (na EAX i nnych bajerach tak bardzo mi nie zależy)

a) Audiotrak Prodigy 7.1 hifi (najbliżej mi do niego...)
www.kartydzwiekowe.com.pl/?akcja=produkt&id=255


b) Creative SB X-fi Xtreme Music (w sumie to ok tylko nie wiem czy ma wzmacniacz słuchawkowy)

www.ateneum.pl/opis_sprz.php?id=48&grupa=karty_muz&nazwa=Karta+muzyczna


Jak macie jakieś propozycje do 350zł to jestem na nie otwarty, przemyśle każdą opinie.

Aha i słuchawki z którymi karta będzie pracować to Sennhaiser HD555, lub AKG 141 Studio. (ewentualnie Philips HP895, bo ma niezłe opinie) słuchaweczki też możecie jakieś zaproponować do 400zł icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do karty to powiem Ci tak, X-Fi nie warto kupować jeżeli chcesz słuchać głównie muzyki na słuchawkach, to dobra karta ale głównie dla graczy. EAX i tak do muzyki to shit bo dzwięk najlepiej brzmi na foobarze 2000 ze sterami ASIO. Ja osobiscie mam Audigy 4 i słuchawki Philips HD 895. Jestem bardzo zadowolony z jakości dzwięku na tym zestawie. WIadomo ze troche lepiej słucha się na aplitunerze Yamahy którego też używam do płyt audio ale mysle że na mp3 jest ok. Sennhaiser orbi oczywiście odbre słuchawki ale za tą cenę moim zdaniem lepsze są Philipsy. Karta Prodigy która pokazałeś wygląda ciekawie, nie słyszałem jak gra.
PS. X-Fi nie ma wzmacniacza słuchawkowego ale w Philipsach nie bedzie ci potrzebny bo maja 30 Ohmow,co innego HD555...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...