Skocz do zawartości

Amplituner za 400-600 PLN do Jamo HCS 1? jaki?


bos60

Recommended Posts

Witam,

W ostatnim czasie wymieniłem/wymieniam Tonsile Scherzo 200 i amplituner Kenwood KR-V6080 na Jamo HCS 1 + amplituner (?). Chcę dokupić do zestawu jeszcze subwoofer. Wybór padnie prawdopodobnie na któryś z modeli: MAGNAT MONITOR SUPREME SUB 301A lub KODA SW1000, do zestawu pasował by JAMO SUB250, ale to już zbyt duży wydatek.
Do rzeczy. Potrzebuję zakupić do tego zestawu amplituner 5.1 za kwotę ok. 500 PLN +- 100 PLN. Jaki? Otóż taki, jaki mi polecicie:)

Pomieszczenie: ok. 20 m2, muzyka jakiej słucham: "pełen folklor", filmy: tak.

Polećcie koledzy cośicon_smile.gif

Z góry dzięki wielkie!
Pozdrowionka
Seweryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz amplitunera nowego czy używanego, bo jeśli to pierwsze to lepiej wyjdziesz zostawiając tego Kenwooda. Z używek możesz oczywiście coś wybrać, ale jeszcze trochę info się przyda. Czy używasz DVD czy może planujesz zakup Blu-Raya (a może go masz) i chcesz mieć na pokładzie najnowsze formaty (złącza HDMI i dekodery dźwięku HD) - to bardzo ważne, bo jeśli chcesz tego to trzeba szukać jakiegoś ONKYO 605, albo Denona AVRxx08, a jeśli nie potrzebujesz, to cofamy się o kilka lat i idziemy w górę z ogólną jakością.

Co do suba to ciekawe są jeszcze TAGA TSW-650 i SONY SA-W2500.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Odpowiedz na to

Cytat

Czy używasz DVD czy może planujesz zakup Blu-Raya (a może go masz) i chcesz mieć na pokładzie najnowsze formaty (złącza HDMI i dekodery dźwięku HD)




DVD- rzadko (z konsoli PS2), Blu-Raya nie mam i w najbliższym czasie mieć nie będę, nie są konieczne najnowsze formaty (choć fajnie by było mieć HDMI).

Odpowiedziałem:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...