Skocz do zawartości

Kolumny do Onkyo 605?


ryjoslaw

Recommended Posts

Witam!
Od jakiegoś czasu planuje zakup frontów do mojego ampli. I tak się zastanawiam czy warto kupić trochę droższe jak np. KEF C7 czy lepiej kupić tańszy zestaw 5.0 np. Quadral Q500? Obecnie mam Maudio, więc jakbym kupił lepsze fronty to na jakiś czas surrandy i centralny by zostały z Maudio. Zastanawia mnie tylko to czy warto inwestować w lepsze (droższe) kolumny skoro i tak ampli do kina domowego nie zagra tak jak wzmak stereo. A może lepiej kupić Jamo 606? Cena atrakcyjna i opinie też w większości pozytywne. Jeśli poradzicie że warto kupić lepsze, to zastanawiam się jeszcze na Mission M34i, a może coś jeszcze w cenie +-1400 zł?
Bardzo proszę o pomoc. DZIĘKUJĘ.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Cię stać - to lepiej kupić droższe kolumny - choćby wzmiankowane KEFy. icon_razz.gif
Quintas czy Jamo S606 są niezłe w kinie domowym, w stereo już niekoniecznie... To już lepiej zagrają JAMO C407 (pojawiają się nowe za 1400zł para - czyli się mieszczą).

Poza tym napisz, na jakiej powierzchni ma to grać i jaki masz sprzęt towarzyszący (CD, DVD itp).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeżeli Cię stać - to lepiej kupić droższe kolumny - choćby wzmiankowane KEFy. icon_razz.gif
Quintas czy Jamo S606 są niezłe w kinie domowym, w stereo już niekoniecznie... To już lepiej zagrają JAMO C407 (pojawiają się nowe za 1400zł para - czyli się mieszczą).

Poza tym napisz, na jakiej powierzchni ma to grać i jaki masz sprzęt towarzyszący (CD, DVD itp).

Pozdrawiam



Dodatkowy sprzęt to DVD Onkyo 405, pokój 20 m2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...