Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dabi30

Nie drogie 5.0 + amp.

Recommended Posts

Witam chciałbym kupic sobie jakiś nie drogi sprzęt grajacy przewaznie ogladam filmy. Wiec pytanie posiadam jakies 1500 plus minus...
W temacie nie jest zbytnio wiec samemu mi trudno dobrac i wypowieziec sie na ten temat. Znalzałem kolumny firmy m-audio http://www.allegro.pl/item846643262_kolumn...dzislaw_sl.html no i do nich potrzebuje jakiś amplituner lecz to juz dla mnie czarna magia polki co icon_smile.gif
W kazdym razie sprawdze takze wasze propozycje. I wkoncu cos dobiore sobie.

Napisz jeszcze jakie masz pomieszczenie i czego oczekujesz od brzmienia, a także najważniejsze: czy akceptujesz sprzęt używany??? Jeśli nie to z góry ci powiem, że za 1500zł nie złożysz w sumie zestawu, tak naprawdę KD zaczyna się od 2000zł, a od 2500zł można wybierać już z kilku opcji.

Pomieszczenie 20m2, co do uzywanego sprzetu to kolumny wolałbym nowe a amp. moglby byc uzywany. Cóż audiofilem nie jestem ale namiastke kina w domu dobrze poczuć
Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu go cytować ...

Amplituner jest nie najgorszy, ale kolumny M-Audio raczej są odradzane. Myślę, że lepiej byłoby kupić używanego ampa i do tego kolumn KODA czy TAGA. Dla przykładu amp Harman/Kardon AVR130 + KODA AV-707. Jeśli kupisz ampa za dobrą cenę to nawet na kable ci jeszcze wystarczy, albo lepsze kolumny np. TAGA TAV-606 czy jeszcze lepiej KODA AV-702.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować