Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
girrand

Pioneer S-V325 - Kolosalna roznica w cenie ... Warto ?

Witam serdecznie . Mam zamiar zakupic sobie glosniki Pioneer S-V325 . Znalazlem je w ceneo - http://www.ceneo.pl/140116 .

1) Dlaczego jest az tak duza roznica w cenie miedzy pierwszym sklepem a kolejnym ( prawie 900 zl) , Czy te drugie glosniki sie czyms roznia ? A moe te tansze to podrobiony shit ?
2) Czy te glosniki sa warte swojej ceny ? Moze cos innego do tysiaca pln'ow ? zastosowanie - muzyka , kino domowe.

Pozdrawiam i czekam na kazda sugestie i pomoc icon_wink.gif

Co do tak dużej różnicy w cenie to prawie na 100% można stwierdzić, że ktoś się pomylił przy jej wprowadzaniu i powinna być pewnie wpisane 1779PLN a nie 779PLN. Możesz próbować kupić je w takiej cenie ale znając życie to kolesie się sianem wykręcą i powiedzą ,że to błąd na stronie choć jak się orientuję to wedle przepisów towar powinien być sprzedany w takiej cenie w jakiej jest oferowany czy to na półce sklepowej czy to w sklepie internetowym. Dopilnowanie prawidłowości ceny przy toważe spoczywa po stronie sprzedawcy i za swoje błędy on ponosi odpowiedzialność. ( Tak kumpel kiedyś kupił aparat Canona w USA -zamiast 3000$ zapłacił 300$).
Co do jakości to mogę tylko powiedzieć ,że Pioneer zawsze był znany z solidności swoich konstrukcji i dobrego dźwięku ale nie słyszałem tego zestawu więc się nie będę wymondrzał ,że zagrają tak czy siak albo jeszcze lepiej.

Glosniki zostaly zamowione , dzis powinien przyjsc kurier - jest opcja sprawdzenia towaru przy odbiorze wiec zobaczymy jak to bedzie icon_wink.gif A co oznacza oznaczenie QL ? W tym tanszym sklepie nie ma takiego oznaczenia natomiast w innych sklepach jest.

i zamówiłeś za te 779 ??

Jeśli chodzi o oznaczenie QL to jest to wykończenie w jasnej okleinie a oznaczenie W to ciemna okleina. Więc jak nie ma oznaczenia to dopytaj jaki to będzie kolor jeśli jest to dla Ciebie istotne.

Tak zamowilem , Nawet gosc przez telefon powiedzial ze to nie jest pomylka - no ale zobaczymy jak to bedzie - dam znac jak przyjda icon_wink.gif

To trzeba było spytać gdzie tu jest chaczyk, skoro dali tak niską cenę i nie jest to pomyłką. Chyba,że spytałeś i wiesz wszystko co i jak.?

Twój komplet jest z symbolem W od koloru WENGE jak właśnie rzyuważyłem na ich stronce.

Nie pytalem ale dowiedzialem sie ze ostatnio ten sam zestaw byl dostepny chyba w sieciowce , i mieli po 699 zlotych icon_wink.gif

No i wlasnie o Wenge mi chodzilo icon_wink.gif Ponoc jest opcja sprawdzenia glosnikow przy kurierze wiec cegly nie kupie ;P

To jest to bardzo dobra opcja którą niestety nie wszyscy sprzedawcy są uprzejmi stosować w praktyce. Tylko nie zapomnij jej zastosować bo z roztarnienia to różnie bywa icon_razz.gif i przede wszystkim nie dajsię zbyć kurierowi ,że on nie ma czasu bo to będzie długo trwało.

Akurat mieszkam na 4 pietrze , ten zestaw troche warzy wiec jak nie bedzie chcial znosic tego to bedzie musial poczekac na rozpakowanie icon_wink.gif Nawet jak ich dzis nie wezme to i tak nic nie trace - platnosc przy odbiorze icon_wink.gif Dam znac jak sie rozwinela sytuacja .

Dokładnie a nawet jak się okarze, że nie chodzą dobrze to i tak masz możliwość odesłania towaru do 10 dni bez podania przyczyny. I mają go przyjąć! Ale miejmy nadzieję, że będzie dobrze.

Kurier przyszedl i ... To wlasnie te glosniki icon_wink.gif Wszystko gra - cena z przesylka 885 zl ( jest rowniez gwarancja icon_wink.gif )

Daj znać jak grają te kolumienki też jestem nimi zainteresowany, choć słuchałem w jednym sklepie i niestety blado wypadły - może to wina płytki lub ampli - Ferguson.

Dam znac - ale dopiero za pare dni - jak przywioza mi ampli VSX 819 icon_wink.gif Narazie testowane na wzmacniaczu z Genius Homme theather 5000 icon_wink.gif

I jak wypadają te kolumienki i jak wypada ampli jestem bardzo ciekawy ?

Też się zastanawiam nad zakupem 819.

Napisz jak zestawik gra icon_smile.gif

Wiec test zrobiony i moge polecic z czystym sumieniem icon_wink.gif Zestaw sprawuje sie wysmienicie!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0