Skocz do zawartości

System oparty na Xindaku


Pestek

Recommended Posts

Witam!

Mam do Was takie o to pytanie. Fajnie by było gdyby odezwała się osoba, która miała zestaw Xindaka 06 (wzmacniacz + CD). Czy któryś z Was kupił jakiś wyższy model wzmacniacza Xindaka np Xindak 6200 lub 6950 i mógłby mi napisać jakie są jego wrażenia. Jeśli zmiana była, ale na wzmacniacz innej firmy też chętnie posłucham wrażeń.. Z innych firm wymieniłbym tutaj NAD-a np jakiś wyższy model C372 lub C375< lub wzmacniacz creeka destiny

Przymierzam się do zmiany wzmacniacza: obecny xindak jest fajny lecz chciałem uzyskac potężniejsze brzmienie i nie chodzi mi tutaj o glosnosc a o spektakularność, rozmach, nieco mocniejszy bas bylby również mile widziany jak rowniez poglebienie sceny dzwiekowej oraz dodania muzyce tego cos co pozwoli przezywac muzyke a nie tylko jej słuchać.

moj system teraz to:

wspomniany xindak, kolumny audio academy phoebe III i kabelki audionovy proteus (ic) oraz moonwalk głośnikowe.

Sprzęt stoi w pokoju o powierzchni niespełna 16m2.

pozdrawiam i z gory dzieki

p s po przeczytaniu testu na highfidelity.pl uwazam ze ciekawym wyjsciem byłby zakup wzmacniacz xindaka 6200?

Co Wy na to?

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...