Skocz do zawartości

x-530 Logitech & sound blaster audigy


Recommended Posts

witam mam do was takie pytanko mam w planach zakupienie takiego mniej wiecej zestawu "x-530 Logitech & sound blaster audigy" i chcialem dowiedziec czy warto wydawac kase na ten sprzet,moze niektorzy z was sami sa uzytkownikami takiego wlasnie kompletu i moga mi poradzic co zrobic?????

jasli macie jakies przydatne uwagi ktore moga mi pomuc w decyzji prosze o ich wyrazenie w tym temacie.
ogolenie duzo czytalem na temat tych glosniczkow i z regoly wszyscy sa zadowoleni,co wy o tym myslicie??

a moze cos lepszego za ta kase???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Zwykła, tania listwa praktycznie nic tu nie pomoże, prędzej któryś modeli UPS, one mają bardziej rozbudowane filtry. Możesz jeszcze spróbować zamienić miejscami bieguny we wtyczce, ale te na bolcach, uziemienia nie ruszaj. Zwróć uwagę również na kable sygnałowe, czy nie są splątane z kablem sieciowym. Do wyłącznika światła też warto zajrzeć, ewentualnie wymienić lub wyczyścić styki. Zarówka jeśli jest energiooszczędna, też może być przyczyną trzasków.
X-530 Logitech, mój syn ma już ponad rok, i nie ma z nimi żadnych problemów, a dźwięk jest na wysokim poziomie, polecam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...