Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kris88_p

problem z pilotem

Recommended Posts

pilot od denona 1509 reaguje mi z dekoderem polsatu jak chce przyciszyc lub podglosic on mi zmienia kanaly w dekoderze czy mozna cos z tym zrobic .Z góry dziekuje

Najprawdopodobniej tak, może spróbuj skontaktować się z operatorem. Za pewne nie przyjmą cię z otwartymi rękami, ale jak dobrze trafisz to pewnie jest szansa na wymianą dekodera.

A nie ma przypadkiem możliwości przestawienia częstotliwości pilota na inny kanał?

W instrukcji do mojej nagrywarki czy odtwarzacza DVD (nie pamiętam w tej chwili) jest taka możliwość, kiedy pilot od nagrywarki niechcący kontroluje telewizor (tej samej marki). Wciska się jakąś kombinację guziczków i przestawia pilota.
Sprawdź w instrukcji do Denona, czy jest taka możliwość.

niewiem jak to sie stało ale zadzwoniłem do polsatu i powiedziałem co sie dzieje doszło do ostrej wymiany zdań i powiedziałem że odstąpie od umowy jeśli nic z tym niezrobią lub niewymienią dekodera ponieważ nie będe wymieniał całego sprzetu z powodu dekodera,a to co sie dzieje bardzo mnie denerwuje i nastepnego dnia wszystko sie zmieniło.Pilot od amplitunera ani od telewizora nie steruje mi dekoderem

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować