Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rafal735r

Czy są kolce w zestawie?

Recommended Posts

Też się nad tymi kolumnami zastanawiam, niestety nie wiem czy mają kolce, ale może Ty już wiesz? Jak się spisują, warto było? Napisz coś więcej jak już te kolumny dostaniesz.

Mają kolce. Trzeba wykręcic gumowe nóżki i wkręcić kolce. W zestawie sa kolumny, woreczek z kolcami i instrukcje. Kolumny bede mial jutro, wlasnie pisalem do sklepu.
Moim zdnaiem warto je brac choc ich jeszcze nie mam, bo jakie lepsze kolumny o takiej mocy kupisz za 775zl?? Bo tylko tyle za nie dalem z wysyłką za pobraniem w jednym ze sklepów internetowych. Ale jeżeli nie potrzebujesz tyle mocy mozesz kupić Monitor 880.

Magnat chyba ,powtarzam chyba, daje kolce do wszystkich swoich wolnostojących kolumn. Gdy kupowałem swoje Quantumy, były w komplecie wraz z gumowymi "mini" stópkami

Cytat

Moim zdnaiem warto je brac choc ich jeszcze nie mam, bo jakie lepsze kolumny o takiej mocy kupisz za 775zl?? Bo tylko tyle za nie dalem z wysyłką za pobraniem w jednym ze sklepów internetowych. Ale jeżeli nie potrzebujesz tyle mocy mozesz kupić Monitor 880.

Nie mówię, że źle wybrałeś, bo Magnatów dobrze nie znam, ale tej mocy bym się tak nie trzymał, w kolumnach jest to sprawa drugorzędna, bo tak naprawdę wszystkie nowoczesne i dobrze zaprojektowane kolumny zniosą więcej niż trzeba w domu. No chyba, że zamierzasz jakąs namiastkę estrady sobie w pokoju urządzić icon_wink.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować