Skocz do zawartości

makro

Uczestnik
 • Zawartość

  36
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Przesmarować mechanizm, ale może być też tak, że wyrobiły się części mechaniczne, wtedy już tylko śmietnik, bo ceny napedów są tak duże, a ceny takiego urządzenia tak małe, że się nie opłaca.
 2. Jeśli podłączyłeś cinchami (dwoma) to w ustawieniach kina trzeba dać na stereo, przyczyną jest pewnie automatyczne dekodowanie kina dolby prologic, podczas gdy sygnał z dekodera jest w zwykłym stereo.
 3. Harman Cię nie zawiedzie, nie wiem jak Mission, ja bym stawiał na Heco lub Magnat, sprawdzone.
 4. Kupowanie amplitunera za 800 zł jest bez sensu, dołóż 150 i weź model wyższy np. Yamahe 463, w której jest np. autokalibracja i HDMI, ta 363 to nie ma kompletnie nic.
 5. Jeśli chcesz mieć dts i dd to coaxial jest najlepszy. Myślę, że Twój problem jest raczej software'owy.
 6. Analityczność góry i JBL? bez szans, szukaj raczej Magnatów 703 lub B&W 686.
 7. Zainteresuj się Dali albo Kef, drogie Denony ładnie grają z takimi kolumnami. Nic konkretnego nie polecę, bo nie wiem ile chcesz przeznaczyć na to.
 8. Dobre kable mogą mieć 10 a nawet 15m, HDMI nie jest niestety tak odporne na zakłócenia przy długich kabelkach jak komponent, o kompozycie nie wspominając. Staraj się jednak prowadzić jak najkrótsze kable.
 9. No dobra, postów mi jeszcze trochę brakuje, ale już się przymierzam Które z redakcyjnych płyt z najwyższej półki http://www.audio.com.pl/spis_plyt.php uważacie za wyjątkowo interesujące? Pod względem muzycznym, ale także dźwiękowym. Weterani forum doradźcie
 10. Nie mówię, że źle wybrałeś, bo Magnatów dobrze nie znam, ale tej mocy bym się tak nie trzymał, w kolumnach jest to sprawa drugorzędna, bo tak naprawdę wszystkie nowoczesne i dobrze zaprojektowane kolumny zniosą więcej niż trzeba w domu. No chyba, że zamierzasz jakąs namiastkę estrady sobie w pokoju urządzić
 11. Za niedługo zachce Ci się porządnego odtwarzacza DVD ze skalerem do 1080p, to dopiero na 42" wygląda
 12. Na Lukarze są (prawie) sami nadpobudliwi idioci, wyjarane słuchaniem detaliczności i plastyczności dzwoneczków w 8 rzędzie orkiestry na 50cm w prawo od wiolonczelistki, a przy kablu sieciowym za 5000zł nawet o 60cm w lewo mózgi, brak tam chłodnego, obiektywnego spojrzenia - ogólnie szkoda czasu.
 13. Nie rozumiem dlaczego do techno i pop chcesz kupować amplituner i dvd, a nie wzmacniacz i cd?
 14. Raczej to, czyli nie odtwarzanie CD, tego jednak nie oznacza
 15. Pewnie, że Yamaha, słowo klucz - głośniki!
×
×
 • Utwórz nowe...