Skocz do zawartości

makro

Uczestnik
 • Zawartość

  36
 • Dołączył

 • Ostatnio

O makro

 • Ranga
  Debiutant
 1. problem techniczny

  Przesmarować mechanizm, ale może być też tak, że wyrobiły się części mechaniczne, wtedy już tylko śmietnik, bo ceny napedów są tak duże, a ceny takiego urządzenia tak małe, że się nie opłaca.
 2. zniekształcenie głosu

  Jeśli podłączyłeś cinchami (dwoma) to w ustawieniach kina trzeba dać na stereo, przyczyną jest pewnie automatyczne dekodowanie kina dolby prologic, podczas gdy sygnał z dekodera jest w zwykłym stereo.
 3. Który Harman ?

  Harman Cię nie zawiedzie, nie wiem jak Mission, ja bym stawiał na Heco lub Magnat, sprawdzone.
 4. Yamaha czy Onkyo?

  Kupowanie amplitunera za 800 zł jest bez sensu, dołóż 150 i weź model wyższy np. Yamahe 463, w której jest np. autokalibracja i HDMI, ta 363 to nie ma kompletnie nic.
 5. Yamaha rx-v663 + komputer

  Jeśli chcesz mieć dts i dd to coaxial jest najlepszy. Myślę, że Twój problem jest raczej software'owy.
 6. Monitory do Onkyo

  Analityczność góry i JBL? bez szans, szukaj raczej Magnatów 703 lub B&W 686.
 7. Denon AVC-1SE - jakie kolumny?

  Zainteresuj się Dali albo Kef, drogie Denony ładnie grają z takimi kolumnami. Nic konkretnego nie polecę, bo nie wiem ile chcesz przeznaczyć na to.
 8. Jaki długi HDMI?

  Dobre kable mogą mieć 10 a nawet 15m, HDMI nie jest niestety tak odporne na zakłócenia przy długich kabelkach jak komponent, o kompozycie nie wspominając. Staraj się jednak prowadzić jak najkrótsze kable.
 9. No dobra, postów mi jeszcze trochę brakuje, ale już się przymierzam Które z redakcyjnych płyt z najwyższej półki http://www.audio.com.pl/spis_plyt.php uważacie za wyjątkowo interesujące? Pod względem muzycznym, ale także dźwiękowym. Weterani forum doradźcie
 10. Czy są kolce w zestawie?

  Nie mówię, że źle wybrałeś, bo Magnatów dobrze nie znam, ale tej mocy bym się tak nie trzymał, w kolumnach jest to sprawa drugorzędna, bo tak naprawdę wszystkie nowoczesne i dobrze zaprojektowane kolumny zniosą więcej niż trzeba w domu. No chyba, że zamierzasz jakąs namiastkę estrady sobie w pokoju urządzić
 11. Yamaha RX-V361 czy HTR-5930

  Za niedługo zachce Ci się porządnego odtwarzacza DVD ze skalerem do 1080p, to dopiero na 42" wygląda
 12. Dobry dźwięk stereo z DVD - możliwe?

  Na Lukarze są (prawie) sami nadpobudliwi idioci, wyjarane słuchaniem detaliczności i plastyczności dzwoneczków w 8 rzędzie orkiestry na 50cm w prawo od wiolonczelistki, a przy kablu sieciowym za 5000zł nawet o 60cm w lewo mózgi, brak tam chłodnego, obiektywnego spojrzenia - ogólnie szkoda czasu.
 13. dobry, nowy, zestaw do 2500zl pokoj 24m2

  Nie rozumiem dlaczego do techno i pop chcesz kupować amplituner i dvd, a nie wzmacniacz i cd?
 14. Jakie najtańsze Blu-Ray?

  Raczej to, czyli nie odtwarzanie CD, tego jednak nie oznacza
 15. System do średniej wielkości pokoju

  Pewnie, że Yamaha, słowo klucz - głośniki!
×