Skocz do zawartości

wzmacniacz do dekodera z 2 wejsciamu euro?


Przemoso

Recommended Posts

Tam tzn gdziie?
w wzmacniaczu?

widze ze musze wyjasnic.

mam obecnie TV sony 4710 podlaczony do
dekodera pioner popszez euro.
Dekoder ten niema HDMI
Telewizor ten niema mozliwosci slychania jednoczesnie na sluchawkach i na glosnikach TV.
Wiem ze taka funkcje ma philips o ktorym myslalem. Ale dowiedzialem sie ze zostanie do salonu dokupiony wiekszy telewizor
a sony jednak trafi domnie.
Soniak ma 2 wejscia euro. Drugie o jakies innej funkcji i wg mojej logiki nie moge podlaczyc wzmaka. Jestem teraz daleko poza
domem i niemam mozliwosci sprawdzenia w instrukcji obslugi. O planach co do wiekszego TV dowiedzialem sie przez telefon.
Wiec zaczolem sie zastanawiac nad wzmacniaczem. A mysle o denonie pma 700 ae.
Ktory bedzie pelnil funkcje ...rozdzielacza. Ze bedzie mozna w tym samym czasie sluchac na sluchawkach i na glosnikach TV.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy TV ma dwukierunkowe złącze euro (w zależności od firmy jest to EURO 1 lub EURO 2). Albo skorzystaj z instrukcji do TV, albo sprawdź opis gniazd z tyłu telewizora.

Jeżeli tak - to kupujesz kabel EURO-6x cinch, masz wśród kabli cinch wyjście fonii LEWY kanał oraz PRAWY kanał. Wpinasz te kabelki do wejścia dowolnego wzmacniacza i cały czas leci Ci sygnał o stałym poziomie, który możesz regulować potencjometrem głośności ewe wzmaku. Włączenie słuchawek w gniazdo słuchawkowe nie wyłącza Ci sygnału wychodzącego z gniazda euro.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

....
Włączenie słuchawek w gniazdo słuchawkowe nie wyłącza Ci sygnału wychodzącego z gniazda euro.

Pozdrawiam



Zebysmy sie rozumieli.
Ja kupiuje sam wzmacniacz bez glosnikow.

Chce podlaczyc do dekodera wzmacniacz i TV.
Czy w tym przypadku bedzie wszystko ok?

Efekt ma byc taki ze ja sobie ustawiam drzwiek na wzmacniaczu np na 50 jednostek i slucham na sluchawkach
a w telewizorze jest sobie np 25 jednostek glosnosci bo druga osoba tak chce
w tym samym czasie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...