Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
tdh

Złącza EXT in oraz EXT out

Posiadam we wzmacniaczu złacza ext in ext out,one słuza do podpiecia końcówki mocy czy korektora graficznego.Jesli ktos wie to moze by napisał w jaki sposób sie to podłacza.Pozdrawiam

Możesz podać model wzmacniacza będzie łatwiej.Myślę że tam można wpiąć korektor graficzny między out a in ,lub inna końcówkę mocy,do out.

Cytat

Możesz podać model wzmacniacza będzie łatwiej.Myślę że tam można wpiąć korektor graficzny między out a in ,lub inna końcówkę mocy,do out.

Wzmacniacz technics SU V2X

Gniazda > ext in ext out < mogą służyć zarówno do podpięcia korektora jak i wykożystania SU V2X jako przedwzmacniacza bądź jako końcówkę mocy.

1. A by podpiąć korektor, wyjmujesz zworki i podpinasz ext out -> line in w korektorze a line out -> ext in we wzmacniaczu zachowując oczywiście prawidłowość podłączenia kanałów L i P.

2. Jeśli chcesz wykorzystać SU V2X jako przedwzmacniacz to wyjście ext out podpinasz do line in w końcówce mocy.

3. Jeśli chcesz wykorzystać SU V2X jako końcówkę mocy to z wyjścia przedwzmacniacza wpinasz się do ext in.

Cytat

Gniazda > ext in ext out < mogą służyć zarówno do podpięcia korektora jak i wykożystania SU V2X jako przedwzmacniacza bądź jako końcówkę mocy.

1. A by podpiąć korektor, wyjmujesz zworki i podpinasz ext out -> line in w korektorze a line out -> ext in we wzmacniaczu zachowując oczywiście prawidłowość podłączenia kanałów L i P.

2. Jeśli chcesz wykorzystać SU V2X jako przedwzmacniacz to wyjście ext out podpinasz do line in w końcówce mocy.

3. Jeśli chcesz wykorzystać SU V2X jako końcówkę mocy to z wyjścia przedwzmacniacza wpinasz się do ext in.

Teraz już wszystko rozumiem.Dzięki cooledit za szczegółowe wyjasnienie .

Cała przyjemność po mojej stronie. Jak rozumie nie masz do niego instrukcji obslugi ?

Cytat

Cała przyjemność po mojej stronie. Jak rozumie nie masz do niego instrukcji obslugi ?

No niestety nawet nie znam jego parametrów .Wiem tylko z tego co pisze z tyłu obudowy

Próbowałem poszukać w necie ale ogólnie klapa. Prawdopodobnie jest dostępny na jednej ze znalezionych przeze mnie stronek ale niestety za odpowiednią opłatą w twardej walucie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0