Skocz do zawartości

Kino domowe do dziwnego pokoju :)


Revan1

Recommended Posts

  • 1 year later...
Nie chcę zakładać kolejnego tematu, bo mam problem podobny, więc może zapytam szybko tutaj. Mianowicie chciałem sprezentować kino domowe siostrze któa ma pokoju o podobnym metrażu, ale kiedy czytam o tych wszystkich kablach, to zaczynam się obawiać icon_smile.gif czy jak czy jeśli wejdę sobie na dział „kina domowe” i kupię gotowy zestaw (akurat myślałam o LG HT306PD), to czy znajdę w pudełku już wszystkie kable i instrukcję jak dla przedszkolaka, żeby sobie poradziła?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie zestawy "jednopudełkowe" kina domowego (amplituner z DVD, dedykowane kolumienki i subwoofer) miały już w komplecie pełne okablowanie.
Ponieważ takowy "klocek" ma dedykowane gniazda (inne od tych powszechnie używanych w wieżach czy pojedyńczych stereo i kina domowego), więc producenci zazwyczaj dają kabelki, zakończone z jednej strony odpowiednimi wtyczkami (każda w innym kolorze, by było łatwiej) do włożenia do ampliunera z DVD (lub BR), a z drugiej najczęściej goły kabel do podłączenia kolumienek i subwoofera.

Ponieważ wtyczki są oznaczone kolorami, więc nie powinno być problemów z podłączeniem kolumn.
A co do ustawień sprzętu (i zaprogramowania kanałów radiowych) to już warto sięgnąć do instrukcji, bo różnie to jest rozwiązane.

Generalnie - korzystając z instrukcji - nie powinno być problemów z podłączeniem zestawu icon_razz.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...