Skocz do zawartości

Jaki amplituner - Denon


klopsson

Recommended Posts

Jak w opisie - rozbudowuję mój drugi zestaw, a właściwie przebudowuję na nowo. Mój DCD-1300 do niedawna chodził pod leciwym amplitunerem Kenwooda KR-2400, ale cóż - "dobry zwyczaj nie pożyczaj" icon_wink.gif

Postanowiłem więc kupić coś również Denona, jednocześnie wydać na to mało pieniędzy (w okolicach 100-200 zł), jednak o ile w "cedekach" jakieś tam rozeznanie mam, o tyle, jeśli idzie o wzmacniacze/amplitunery Denona, leżę i kwiczę, niestety...

Zastanawiałem się w tym przedziale cenowym (bo je słyszałem w akcji, bądź za doradztwem) nad następującymi:
DRA-25
DRA-335R
DRA-345R
DRA-435R
DRA-455
DRA-735R
AVR-700RD (widziałem to nawet na alledrogo dziś, swoją drogą)
AVR-950RD (i ten polubiłem bardzo...)
ew. coś podobnego. Do powyższych amplitunerów miałbym dostęp, więc nie jest to wypis z alle czy z google icon_razz.gif

W sumie rozważam tylko te dwie serie (RCD odpada zdecydowanie), chyba że ktoś pokaże mnie ciemnemu coś, co powali mnie z miejsca na kolana (a może tak być, dopiero zaczynam icon_wink.gif ).

Moc ma znaczenie kosmetyczne póki co, pokój niecałe 12 mkw, a słucham sobie dla swojej przyjemności, nie dla "przyjemności" sąsiadów. Znaczenie ma za to... kolor, gdyż całą resztę sprzętu (w tym dwa pozostałe zestawy) mam czarne.

PS. Pytanie do kogoś obeznanego w Denonach - jaka jest różnica m-y DRA i AVR? Poza wyglądem, rzecz jasna icon_razz.gif



[Do moda -> przypadkowo nie ten dział....]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...