Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
lump

Zestawik Rotel - które kolumny?

Jakie kolumny polecicie do rotela 02 (ra02/rcd02), preferuję wolnostojące cena max 2500zł. Muzyka bez preferencji - wszystko, pokój 18m.

Miałem kiedys podobny zestaw /RCD02,RA03/ i grało to z Avancami Dana 670AV i było nieżle.
Z tego co wiem to nieprodukują już tych kolumn ale na Allegro widziałem w granicach 2kzł.
Możesz też wypróbować Ushera serię V /model w zależności od wielkości pomieszczenia/.

Jak kupowałem wtedy Rotela /4 lata temu/ w TopHiFi to usiłowali mi wcisnąć te BMW ,wziąłem je nawet do
domu ale po tygodniu oddałem. Seria 300 niezbyt udana no chyba ,że do KD .........zero muzykalności.
Jak już B@W to seria 600 a najlepiej ta nowa ....... słuchałem z innym sprzetem towarzyszącym ale
myślę ,że do Rotela by się nadała.

tylko ze najtansza podlogowka wychodzi chyba poza zakladany budzet???
jezeli bedzie przekroczony polecam bez wachania 603 s3

Cytat

Jakie kolumny polecicie do rotela 02 (ra02/rcd02), preferuję wolnostojące cena max 2500zł. Muzyka bez preferencji - wszystko, pokój 18m.

Witam,

wszedłem ostatnio w posiadanie CD Rotel i wzmacniacza Rotel (z drugiej ręki) do tego dołożyłem kolumny firmy ELAC
i efekt przeszedł moje oczekiwania. Gra to wszystko melodyjnie, wyraźnie i czuć moc drzemiącą w trzewiach. Ze względu na sąsiadów nie przekroczyłem jeszcze godziny 11 na gałce icon_wink.gif

Cytat

ELAC zacna audiofilska Firma ,w Polsce mało znana i niedoceniana.

dziękuję, i cieszę się, że ktoś podziela moje zdanie. Znajomi polecali mi Tannoye M4 (można znaleźć na allegro za ok 1000 pln używane) ale dla mnie grają odrobinę za miękko, za dużo w nich "aksamitu". Elac'i są bardziej neutralne i melodyjne zarazem.
pzdr

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0