Skocz do zawartości

głośniki 5.1 + karta dźwiękowa do 1000zł


Recommended Posts

Witam, chciałem was prosić o pomoc w wyborze karty dźwiękowej i głośników i muszę się zmieścić w cenie podanej wyżej. Bardzo mi zależy na tym aby kupić jak najlepszą kartę do jak najlepszych głośników w tej cenie. Głośników będę używał głównie do słuchania muzyki i grania na gitarze. Z góry dziękuję za pomoc, pozdro.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli piszesz, że będziesz głównie używał sprzętu do słuchania muzyki i grania na gitarze to może warto jednak zainwestować w stereo (2.0), a nie całe kino (5.1). Do 1000zł kupisz porządny zestaw jak na realia komputerowe. Przykładowo:
ESI Juli@
Microlab PRO3
Odnosnie karty, jesli masz zamiar grać pod nią na gitarze to może zainteresuj się jakims interfejsem z przedwzmacniaczem gitarowym???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jesli piszesz, że będziesz głównie używał sprzętu do słuchania muzyki i grania na gitarze to może warto jednak zainwestować w stereo (2.0), a nie całe kino (5.1). Do 1000zł kupisz porządny zestaw jak na realia komputerowe. Przykładowo:
ESI Juli@
Microlab PRO3
Odnosnie karty, jesli masz zamiar grać pod nią na gitarze to może zainteresuj się jakims interfejsem z przedwzmacniaczem gitarowym???


No właśnie przez ten czas też pomyślałem o tym żeby kupić 2.0 baaaaaaaardzo spodobały mi się Microlab SOLO 7C, ale najgorsze jest to, że nigdzie nie mogę znaleźć sklepu który ma je na stanie ;/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...