Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień Dobry,
Jestem zainteresowana kupnem głośników Logitech Z-5500,
mam do Państwa w związku z tym kilka pytań. Ponieważ jestem laikiem w tych sprawach proszę szacowne grono o pomoc.
Mianowicie chciałabym do tych głośników podłączyć laptopa lenovo Y550, który ma służyć jako odtwarzacz Blue Ray jednocześnie laptop ma być podłączony do telewizora Panasonic TX-P42U10E kablem HDMI i przekazywać na niego obraz czy taka konfiguracja jest możliwa? oraz czy głośniki można podłączyć bezpośrednio do telewizora? żeby oglądać na nich filmy emitowane w TV?
Mam nadzieje że mi Państwo Pomogą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli TV ma wyjście optyczne - to można podłączyć ten zestaw głośników Logitech bezpośrednio pod telewizor.
W informacjach o Logitechu jest napisane :
"Do głośników mogą płynąć dźwięki nawet z 6 źródeł (komputer, konsola do gier, odtwarzacz DVD, odtwarzacz CD i przenośne odtwarzacze muzyki). "
oraz "wejścia cyfrowe optyczne i koaksjalne". A więc sporo możliwości podłączeniowych icon_razz.gif

Co do podłączenia laptopa - jakie są w nich wyjścia poza HDMI?
Trzeba zobaczyć w instrukcji, czy równocześnie może iść dźwięk i obraz po HDMI, oraz dźwięk na Logitech a pod innym złączu.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...