Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz_pro

kolumny wharfedale

witam , dziś przechodząc sobie w saturnie usłyszałem piękny bas ...... więc poszedłem szukać co go wydaję icon_razz.gif były to wharfedale diamond 8.4 (chyba 8.4) miały tak cudny bas że na początku szukałem czy sub nie jest gdzieś włączony icon_surprised.gif a tu niespodzianka icon_biggrin.gif

z tego co wiem teraz jest seria 10 .... i powiedzcie które kolumny są następcami tych ? są jeszcze chyba wharfedale crystal ale ja się już w tym gubię icon_razz.gif

wiem że każdy głośnik był osobno i że basowy miał 16,5 cm no i oczywiście bass reflex był (ale z przodu jak coś)

pytam bo BARDZO spodobały mi się te kolumny i w zupełności by mi takie wystarczyły icon_smile.gif

allegro mile widziane , będą napędzane jakimś HARMAN KARDON PM

pozdrawiam i będę wdzięczny za wszelkie porady ;]

To może trochę od strony akustyki, fizyki i pomieszczenia, jeżeli stało to w dużym pomieszczeniu a jak wiadomo fala basowa jest długa to efekt zawsze taki będzie i możesz nigdy takiego poziomu w domu nie osiągnąć

To są trzy różne serie, Vardusy są najtańsze, Diamondy srednie, a EVO najdroższe. To tak jakbys pytał jak jest różnica między seriami ES, L Studio i LS JBLa. Nie zadawaj pytań bez sensu, sprawdzaj sam. Poza tym chcesz cos kupić, czy tak tylko piszesz od czasu do czasu???

ogólnie poszukuję kolumienek gabarytów takich jak diamond 8.4 , ich dźwięk świetnie mi pod pasował icon_biggrin.gif (bardziej niż klipsch czy jbl )

z tego co wiem 8.4 już nie ma , więc jak coś to celować w diamond 10.6 lub jakieś 9 (nie wiem jaki model w seri 9 odpowiada 8.4 )

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować