Skocz do zawartości

Kino Voice kraft7500+ PIONEER VSX-416


PONKKK

Recommended Posts

Słuchając tego zestawu, będziesz się zastanawiał dlaczego to tak dziwnie gra. Są ludzie, którym dźwięk wydobywający się z głośników VoiceKraft odpowiada, a to dlatego, że nie słyszeli lepszych zestawów głośnikowych. Są w nich montowane kiepskie przetworniki, a i obudowie jest daleko do przyzwoitego wykonania.
Jak już chcesz trzymać się Pioneera, to lepszym wyborem jest model VSX-516, plus do tego zestaw głośników Kody F51 czy 707.
Do takiego zestawu wystarczą kable do 10zł/m.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Mam pytanko, może to trochę z innej beczki.
Chcę kupić amplituner w cenie do 1000zł. Mam kolumny Tonsil 70W - z ubiegłej epoko, ale jak dla mnie grają rewelacyjnie.
Odsłuchiwałem w sklepach Pioneera VSX-416 i 516 z różnymi kolumnami, ale prosiłem o odłączanie Woofera, ponieważ niemam miejsca w domu na skrzynkę. Wniosek wyniosłem jeden: bez woofera wielka kicha, zero niskich tonów. Dla porównania mam obecnie amplituner z ubiegłej epoki telefunkena i nigdy nie ustawiam basu ani sopranu na maksa. Posiadałem przez kilka miesięcy SONY STR-235 ( o ile pamiętam). Pozbyłem się go ponieważ dźwięk był taki sobie, myślałem, że to Sony robi kiepski sprzęt, ale może jest tak że wszystkie nowsze aplitunery bez woofera mają kiepski basik?
Proszę o polecenie mi jakiegoś sprzętu może być używany. Chodzi mi głównie o słuchanie muzyki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PONKKK jak dla mnie to sugerowanie się ceną jak podstawowym warunkiem jest troche nie właściwe.Wiem ,że to ważne ale nic nie piszesz o tym gdzie i czego bedziesz słuchał .A wygląda na to ,że kompletujesz sprzęcik dla siebie.Obserwuję od kilku lat na rynku np.:KODA ,sam już sobie coś ich produkcji kupiłem (centralny i basik)ładnie to gra ,ceny nie rujnują portfela i wybór wzornictwa jest dość bogaty.Ja jestem fanem Pioneera , ale jest całe mnóstwo firm które Ci będą odpowiadać np Denon,Yamaha.Sporo fynkcji ,wzornictwo eleganckie i ceny całkiem ,całkiem.Myśle ,że warto troche dozbierać bo satysfakcja z zakupów to też ważna sprawa.Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...