Skocz do zawartości

Pioneer sx-205-rds lub podobne - pytanie laika.


Bulek

Recommended Posts

Witam.
Mam zamiar zakupic sprzet grajacy, lepszy niz wieza LG, ktora obecnie posiadam : P Szczerze powiedziawszy nie mam zielonego pojecia o czyms takim, dane techniczne nic mi nie mowia, wiec ogladajac sprzet nie potrafie stwierdzic czy jest on dobry czy tez nie. Jedynym odniesieniem dla mnie moglby by sprzet, ktory uslyszalem u jednego znajomego. Mial on wzmacniacz Pioneer sx-205-rds, cd Pioneer PD - S703 oraz kolumny Heco Mythos 500. Przesluchiwalem na tym sprzecie The Division Bell Floydow i zostalem oczarowany : ) Nie mam zbyt wielkich wymagan ani szczegolnie wrazliwego ucha i jakosc tego sprzetu calkowicie by mi wystarczyla. I tu pojawia sie problem. Nie znalazlem zadnego sklepu internetowego, w ktorym moglbym zorientowac sie ile kosztuje tenze sprzet (podejrzewam, ze zostal juz wycofany ze sprzedazy ze starosci : P) a nie potrafie znalezc sprzetu o podobnych badz takich samych parametrach, poniewaz nigdzie nie moge znalezc paramterow tego Pioneera i tych kolumn. Czy ktos moze zna te dane lub wie o jaki sprzet mi chodzi i moglby doradzic mi, ktory zestaw muzyczny bylby takiej samej klasy, abym mogl sprawdzic ile mniej wiecej musze na niego wydac. A przy okazji czy ktos moglby mi napisac na jakie dane techniczne zwracac szczegolna uwage przy zakupie sprzetu? (pytanie opcjonalne : P)
Tak btw mam zamiar na ten sprzet wydac do 2,5 tys pln.
Ah i jeszcze jedno pytanie - czy wielka roznice robi (ze robi to podejrzewam) czy puszczam muzyke z odtwarzacza cd czy z komputera?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tak btw mam zamiar na ten sprzet wydac do 2,5 tys pln.
Ah i jeszcze jedno pytanie - czy wielka roznice robi (ze robi to podejrzewam) czy puszczam muzyke z odtwarzacza cd czy z komputera?



to z czego puszczasz raczej nie ma znaczenia, chyba że chodzi o głośniki wtedy to inna bajka
jeśli chcesz wydać na ten cel 2,5tys. to spokojnie znajdziesz coś dla siebie

niestety w poszukiwaniach pioniera i sprzetu wymienieonego ci nie pomoge bo również nie moge nic znaleść
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Przynajmniej ta kwestia rozwiazania : ) Bede sie jeszcze zastanawial nad kupnem cd - zalezy za ile znajde wzmacniacz i kolumny.
Przegladajac rozne fora zauwazylem,ze niektorzy, kupujac sprzet kieruja sie muzyka, ktora maja zamiar na nim sluchac. Jesli to wam cos ulatwi to slucham przewaznie reggae i rocka oraz roznych sound systemow (typu Afro Celt, Masala). Nie uslyszy nikt u mnie typowego techna i pop'u : )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...