Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Happymarco

Dostępne w PL koncerty na Blu-Ray

Recommended Posts

Hej,
Możecie polecić coś z Rock'a?

Ja ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem płyty Blu-Ray - The Killers - Live at the Royal Albert Hall i muszę przyznać,że REWELACJA! Koncert sam w sobie jest idealny, zagrali wszystkie najlepsze kawałki. Od koncertu nie nie można się oderwać. Wstyd się przyznać, ale najpierw ściągnąłem sobie z netu ten koncert i sluchalem non-stop, jednak szybko uznałem(na głos:)) , że wart jest swojego miejsca na półce i dostałem płytkę w prezencie. Naprawdę polecam nie tylko fanom The killers, ale wszystkim audiofilom! Doznania audiowizualne - (nie)powtarzalne!

The Killers nie słucham, ale widziałam tylko fragment tego koncertu - faktycznie robi wrażenie. Zresztą jak chyba wszystkie na Blu-ray, co? icon_smile.gif Obejrzałam też kawałek Metalliki z Coloseum i fragment The Police skądśtam - odlot. Co za obraz! Nie dziwię się tym, którzy kupują koncerty na owych płytach mimo ich dość wysokiej ceny:)icon_smile.gif Ma się wręcz wrażenie uczestnictwa:)

Ja polecam Johna Meyera z LA i Queen z Montrealu. Szczególnie ten drugi koncert jest ciekawy, nagrany dobrze ponad dwadzieścia lat temu na taśmach analogowych, zremasterowany gruntownie, odszumiony itd. efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować