Skocz do zawartości

NAD 356 BEE


Markoo

Recommended Posts

Witam wszystkich .. kupiłem NAD 356 BEE gra z B&W 602,5 chciałbym kupić do niego kabelki ... około 50 za metr i 250 sygnałowy...
podoba mi się ULTRALINK aczkolwiek nie wiem jak gra kabelek discawery 2 za 30 pln i matrix 2 za 55 za metr i do tego jakiś sygnałowy ???
Podoba mi sie też DNM Reson tylko nie wiem jak to zagra ,, proszę o pomoc ,, Z góry dziękuje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że słuchałeś swojego zestawu już jakiś czas (nie mniej niż miesiąc) na zwykłych kabelkach i wiesz czego Ci brakuje, czego za dużo w brzmieniu itp... . Oczywiście jak wiadomo kabelkami tylko dopieścisz brzmienie, doszlifujesz w jakimś kierunku. I tu nie napisałeś jakie brzmienie preferujesz, tzn. wolisz jaśniejsze-ciemniejsze, więcej-mniej basu, ostrzej-łagodniej, uwypuklić/nasycić średnicę, czy ją nieco schować?
Nie piszesz także nic o źródle dźwięku. To odtwarzacz (jaki?) czy komputer?
DNM Reson ma dość mocny bas. Choć są zdania, że nie. Ale ja myślę, że przy wzmacniaczu o niezbyt dużej mocy w sprzęcie budżetowym lub ze średniej półki cenowej powinien on być więcej niż dobry. Ja miałem go z Densenem Beat B-100 i kolumnami Sonus Faber Minuetto. Średnicę DNM ma nieco osuszoną, nie tak soczystą jak np. Van den Hul CS122, czy Sonic Link AST 75. Górę nieco schowaną, lekko matową.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...