Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek222

Jak graja kolumny TAGA PLATINUM F?

Recommended Posts

Witam.
Tak jak w temacie,poniewaz nigdzie nie moge znalezc o tych kolumnach jakichkolwiek informacji,
dlatego zwracam sie do was drodzy forumowicze z prosba o pomoc i mam nadzieje ze ktos mial
stycznosc z tymi wlasnie kolumnami i odpowie na moje pytanie.Czy mozna je porownywac np.z
Paraddigm cinema phantom v.3?Bardzo prosze o wszelkie informacje na ten temat.Z gory dziekuje i
Pozdrawiam.

Też jestem ciekaw!
Przydałby się rzeczowy opis. O ile się nie mylę, był tu na forum najmniej jeden mega zadowolony użytkownik tychże.

Jak zwykle - napiszę raczej pesymistycznie.
Wyszukałem kiedyś skan danych, gdzie było podane pasmo przenoszenia (chyba od 35 Hz w górę) z odchyłką +-10 dB! Czy to może dobrze grać?
Zresztą. Za te pieniądze?

Pozdr.

Naprawde nikt z tak wielu ludzi co sie znajduje na tym forum nie slyszal tych kolumn?Az mi
sie wierzyc nie chce,chcial bym sie tylko dowiedziec czy te kolumny graja z rozjasniona gora?
Czy moze z uwypuklona srednica?Czy moze graja bardziej basowo?Czy dzwiek maja cieply?czy moze bardziej metaliczny?
Musi ktos cos wiedziec!Jeszcze raz Apeluje do wszystkich niech ktos cos napisze.To sa te o to kolumny:
http://allegro.pl/nowosc-taga-platinum-rat...1528969211.html
Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować