Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
karol

Jakie kino domowe???

Sorki za tak banalne pytanie ale jestem powiedzmy słabo zorientowany w tej tematyce a chce kupić zestaw kina domowego. W zasadzie to interesują mnie dwie marki: Denon i Yamaha i mam na ten zakup przeznaczone ok. 3000 zł. Tak więc mam pytanie czy za wskazaną powyżej kwotę jestem w stanie kupić coś sensownego a jeżeli tak to dajcie mi znać co (jaki model, ewentualnie gdzie najtaniej....).
Z góry dzięki za pomoc

ja to bym si odradzał jakie kolwiek kino. jeśli lubisz słuchać muzy to proponuje konkretne 2.0. potężny wzmachol, odtwarzacz i kolumny.

Temat u mnie podobny jak u przedmówcy - planuję zakup kina domowego, mające służyć głownie do odtwarzania filmów, w nieco mniejszym zakresie do słuchania muzyki.

Pokój ok 35 m2, na zakup zamierzam przeznaczyć ok. 3.000 zł. Zaznaczym przy tym, że z całą pewnością nie jestem wielkim melomanem, tak więc wymagań wygórowanych żadnych nie mam

Jeden ze sprzedawców poleca mi chociażby zestaw Yamahy ORION 310
http://www.audioklan.com.pl/www-produkt.php?id=1389
cena ok. 3.200 - 3.300 zł

Tymczasem Taurus 140 to ok 2750 zł.
http://www.max24.pl/?a=sklep.view&p=Yamaha...9.00&pT=3000.00

Czy mógłbym prosić o krótki komentarz na temat ewentualnych różnic w obu zestawach ? Na ile opłaca się dokładać tutaj dodatkowe ok 500 zł

Może jakieś inne ciekawe propozycje ?

Dzięki

nie rób tego, kup lepiej fajne stereo.Chyba że oglądasz 3 filmy dziennie mieszkasz sam i na odludziu.
pozdrawiam.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0