Skocz do zawartości

Wzmacniacz do 400zl?


Wrubcio

Recommended Posts

Cześć icon_smile.gif Chciałbym kupić jakiś fajny wzmacniacz do 300zł no max 400zl icon_smile.gif Myślałem nad tymi dwoma:

http://allegro.pl/wzmacniacz-hollywood-imp...1639447393.html
http://allegro.pl/promocja-wzmacniacz-mc-c...1630466037.html

Chciałbym znać wasze zdanie na ich temat. Może ktoś zna coś lepszego w tych cenach? - Tak nowe. Kolumn póki co nie mam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy fajny wzmacniacz za 300-400zł? A pod jakim względem on ma być fajny? Ma ciekawiej wyglądać niż plastikowa miniwieża? Może i tak. Kwestia gustu. Pod względem brzmieniowym niestety to będzie tragedia o ile ma to być wzmacniacz do domowego odsłuchu. Chyba, że chcesz zapewnić sobie tanie nagłośnienie w barze lub remizie. Moim zdaniem za te pieniądze nie kupi się nic nowego i przyzwoitego, tak jak nie kupi się nowego samochodu za 15tys.zł.
Jeśli jednak ma to być sprzęt do domu, to moim zdaniem tylko używany. O ile masz choć odrobinę słuchu.
Jakby co napisz jeszcze. Jakiej słuchasz muzyki, jakie i za ile planujesz kupić kolumny. Od razu Ci napiszę, że duże i nowe za podobną cenę jak wzmacniacz zagrają równie koszmarnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm rozumiem. Ma to być wzmacniacz do domowego użytku który naprawdę potrafi zatrzęść domem icon_smile.gif Do niego chcę dokupić 2 kolumny najlepiej estradowe icon_smile.gif Generalnie ma być duże (kolumny) i głośne (wzmacniacz). Lubię słuchać głośno muzyki róznych gatunków od dubstepu po rock icon_smile.gif Mam nadzieje że mnie zrozumieliście. Możecie podać mi jakieś linki do aukcji z używanymi sprzętami bądz nazwy modeli pospaceruję po lombardach komisach itd.

Pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Hm rozumiem. Ma to być wzmacniacz do domowego użytku który naprawdę potrafi zatrzęść domem icon_smile.gif Do niego chcę dokupić 2 kolumny najlepiej estradowe icon_smile.gif Generalnie ma być duże (kolumny) i głośne (wzmacniacz). Lubię słuchać głośno muzyki róznych gatunków od dubstepu po rock icon_smile.gif Mam nadzieje że mnie zrozumieliście. Możecie podać mi jakieś linki do aukcji z używanymi sprzętami bądz nazwy modeli pospaceruję po lombardach komisach itd.

Pozdrawiam icon_smile.gif


O matko kochana a może spróbuj zasmakować muzykę w trochę inny sposób niż używać jej do trzęsienia domem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...