Skocz do zawartości

Sennheiser HD 555 vs Sennheiser HD 555 (?)


Recommended Posts

Witam!
Mam mały problem, który jest dla mnie na tyle istotny, ze popełnienie gafy musi zostac zupełnie wykluczone.
Chodzi o słuchawki, Sennheiser HD 555. O ile dobrze sie orientuję są słuchawki, no i....słuchawki. Mozliwosc kupienia ich w lokalnym sklepie to 99 funtów, kupienie na ebay'u równiez w cenie 99 funtów...ALE, ale jest opcja kupienia ich w cenie 60 kilku funtów. Nie jestem specem i jest to praktycznie pierwsza przesiadka ze słuchawek In-Ear na cos przyjemniejszego i bardziej wydajnego. Ich zastosowanie na chwile obecną ograniczac sie bedzie do Ipoda, co sie z tym wiąze, chce aby był to konkretny wybór.

Pierwsza opcja - 62,95Ł
Druga opcja - 99,50

Proszę o pomoc, poniewaz tak jak mowie, nie jestem specjalistą, nie potrafie ocenic czy słuchawki pochodza od faktycznego producenta, czy moze z przydroznej fabryki usmiechu dla dorastajacych fanów dody.
Rozumiem, ze moze byc problemem kilka obrazków i ten sam opis.
Miałem mozliwosc porównania ostatnio paru modeli Sennheiser'a i szczerze mowiąc wiem tyle...wypadaja dobrze w ocenach ogólnych jak i moim uchu i mysle, ze bedzie to dobry wybór, ale...ale, zawsze jest jakies ale. icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...