Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tajniakseba

Pioneer X-HM 50-K

Recommended Posts

Cześć, miałem możliwość wczoraj posłuchać Pioneer X-HM 50-K i YAMAHA E-640 PIANO i ku mojemu zdziwieniu Pioneer wypadł o niebo lepiej niż Yamaha. Jest przecież 2 razy droższa. Może dźwięk był lepszy dlatego że słuchałem z iPhone. W tym sklepie mogę ją mieć za naprawdę tanio http://www.electroworld.pl/produkt/pioneer...35724/?salony=1. Moje pytanie czy w tej cenie znajdę coś lepszego? Na początku chciałem PHILIPS MCD712 ale nie wiem jaki ma dźwięk. Czy one są równe sobie? Jeszcze pytanie czym różni się Pioneer X-HM 50-K od Pioneer X-HM 50-S

Tajniakseba a tak zupełnie poważnie, czy wiesz, że to forum stereo czyli HiFi a nie Lo-Fi? Dla większości z nas te wieżyczki Pioneer X-HM 50-K i Pioneer X-HM 50-S róążnią się tym, że jedna ma literkę "K" a druga "S". Najlepiej skontaktuj się ze sprzedawcą lub dystrybutorem on Ci wytłumaczy co i jak, bo to są różnice raczej funkcjonalne niż brzmieniowe. Za podobną cenę da się złożyć zestaw o dużo lepszym brzmieniu (używany oczywiście).
Dlaczego dwa razy tańszy Pioneer zabrzmiał wg. Ciebie lepiej od Yamahy, to może kwestia preferencji. Być może lubisz rozjaśniony, wyostrzony dźwięk, który w szybkim odsłuchu może wydawać się lepszy, bardziej efektowny?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować