Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adamc

czym się te mini Yamaszki różnią ??

Recommended Posts

Rozważam zakup którejś z miniwież do sypialni. Czy może ktoś wie co to za jedne i czym się różnią między sobą?? Ceny podobne, wyposażenie podobne - kłopot wybrać. Krótko pytając - która lepsza?? icon_smile.gif brzmieniowo, technicznie itp.

Znając życie zagrają tak samiutko ciężko rozpoznać różnicę... bardziej skłaniał bym się ku spojrzenia od strony "jak to było używane" bo to raczej będzie problem icon_smile.gif zresztą na aukcji i tak i tak nikt prawdy nie pisze.. a juz tym bardziej ktoś kto chce sprzedać..

A może do sypialni starczy TAKIE COŚ
Może wiesz czy przez to wejście MP3 Link: Wejście liniowe stereo 3,5 mm można podłączyć tylko odtwarzacz MP3 czy można też inne źródełka muzyki albo instrument elektroniczny??

Juz piszę a prpos Philipsa.

Jakiś czas temu byłem u znajomych i w pokoju grała nam muzyczka - cały czas sie zastanawiałem co tak fajnie gra - bo stała taka plastikowa wieżyczka i pomyślałem sobie "no takiego przyjemnego basiku" to to nie ma..

i..

Okazuje się, że była to mini wieżyczka w głośnikach miała membrany bierne coś na zasadzie "wooox" i grała na podbiciu loudnes...

I jako tło do rozmowy i całej imprezy sprawdziła się tak, że aż się chciało tego słuchać - pamiętam ze mnie zaskoczyło!!

Twoj przykład - hmm pewnie nie ma membran biernych ale jako tło do sypialni myślę,ze jest nawet nawet icon_smile.gif

U mnie w sypialni gra PC + B&W + sub icon_smile.gif

No, ciekawe co piszesz tym bardziej, że przy tania dość jest.
A wiesz może czy przez takie wejście (MP3 Link: Wejście liniowe stereo 3,5 mm) da się podłączyć coś innego niż odtwarzacz MP3?

Tylko nie pisałem dokładnie o tym modelu..

Co do podłączenia mp3... kiedyś podłączyłem ale marną "empetrójkę" i grało cicho... ciszej niż z cd.. a ta wieżyczka ma wejście na usb ? lub samą kartę SD? lub micro sd?

Ma USB.
Mnie koniecznie zależy na wejściu typu AUX i tu mam wątpliwość czy to co ona ma (to liniowe 3,5 mm) działa podobnie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować