Skocz do zawartości

Czego mi tutaj brakuje ?


Recommended Posts

Witam wszystkich. Posiadam gramofon analogowy "Tsuba pl-731". Brakuje mi w nim pewnej części na końcu ramienia to znaczy oprawy wkładki wraz z wkładka. Osoby znające się na rzeczy proszę o pomoc jak to się nazywa i jak mogę to dokupić,a także jakie będzie pasowało do tego gramofonu. Dodam że ramię kończy się taką jakby nakrętką obracającą się, a w środku są cztery bolce jakby styki do wkładki. Załączam obrazek.
końcówka ramienia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz koszyk - coś w tym stylu
http://allegro.pl/kosz-uchwyt-do-gramofonu...2342024724.html
który połączysz z ramieniem

oraz wkładkę z igłą (zamocujesz je do takiego koszyczka)

Warto skontaktować się np ze sprzedawcą "tom_1972" ma dużo części do gramofonów i zna się na tym, więc spokojnie Ci doradzi - a poza tym mam dobre ceny.
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1814942

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo za podpowiedź,już zamówiłem to co sugerowałeś.Mam jeszcze jeden problem.Chodzi o to że nie mogę ustawić obrotów potencjometrem według tej neonówki. Znajduje punkt na potencjometrze gdzie kreski idą w drugą stronę próbuje ustawić tak aby sie zatrzymały i niestety nie mogę znaleźć stabilnego punktu gdzie kreski "stoją".Dochodzę do momentu gdzie prawie stoją,ale delikatnie się przesuwaja i nie mogę ich zatrzymać.Nawet jeśli na chwilę mi się udaje.To i tak po chwili zaczynają delikatnie "pływać".Co może być przyczyną takiego zachowania ?.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...