Skocz do zawartości

wzmacniacz


matbom

Recommended Posts

Cena bardzo dobra jak za te Dali. Podejrzanie dobra. Napisz do sprzedającego by Ci przysłał zdjęcia głośników. Zbliżenia każdego, tak jak zrobił zbliżenie gniazd głośnikowych. Trzeba by się przyjrzeć membranom a przede wszystkim zawieszeniom.
Jeżeli wszystko by było ok, to o ile sprzedający nic nie ukrywa ja stawiałbym właśnie na Dali 104. Choć Arcusy moim zdaniem też dobre.
W Mission może Ci brakować nieco potęgi niskich tonów a AE 109 raczej nie zagrają tak jak lubisz. Co do elaców trzeba by zapytać kogoś kto się chyba na nich zna lepiej niż ja. Dam Ci namiar na P.W.
I jeszcze jedno, czy to nie cena za sztukę w aukcji z Elacami?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę napisać w sprawie tych 104 o podesłanie zdjęć.
Chyba masz racje, cena elaców jest za sztukę.
Arcus ts 500- boję się że może być trochę mało basu.
Missiony,AE wykluczone.
Jeśli DALI nie wypalą to pozostają

Eltaxy na vifach
http://allegro.pl/kolumny-glosnikowe-eltax...2571325999.html

Yamahy na vifach, pod warunkiem że bedzie nowa aukcja.
http://allegro.pl/yamaha-ns-g-120-vifa-i2572723283.html

Te eltaxy i yamahy mają te same midwoofery, tylko w eltaxach jest chyba kopułka tekstylna, a w yamahach metalowa.

Co sadzisz w/w kolumnach i Arcusach ??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparty jesteś, ale ja też. O Yamahach i Eltaxach pisałem wyżej i nic nowego Ci nie napiszę, może ktoś inny się wypowie.
A co do Arcusów, to możesz się zdziwić jeśli chodzi o niskie tony. Myślę, że w 20m2 powinno ich być pod dostatkiem. Chyba, że masz dresiarsko/dyskotekowe upodobania. Tego nie jestem w stanie przewidzieć.
Bardzo dużo niskich tonów i dość dobrej jakości (wraz z resztą pasma) mają Dali 505 i 5005, ale chyba nie dasz rady ich kupić w swoim budżecie. Poszukać możesz.
A ja jeszcze popatrzę za kolumnami, które Ci dostarczą więcej niskich tonów. Choć pamiętaj, że więcej nie zawsze (a raczej rzadko) bywa lepiej. Takich kolumn z dużym buuuuuuummmmm jest sporo, ale co z tego, skoro poza tym nie ma prawie nic więcej.
Wydaje mi się, że sądzisz, iż kolumny z trzema lub więcej głośnikami zagrają potężniej w dole pasma niż te z dwoma. Często tak jest, ale nie zawsze. Bywa, że kolumny standowe potrafią zawstydzić jakością i ilością niskich tonów kolumny podłogowe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...