Skocz do zawartości

Systemy bezprzewodowe do kina domowego.


audiofan1976

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Ostatnio naszła mnie myśl o zakupie kina domowego. Zawsze byłem fanem raczej muzyki niż efektów dźwiękowych, ale czasy się zmieniają i trzeba nadążać za nowościami. Nie mam mega budżetu na tą inwestycję a chciałbym uzyskać w miarę dobre brzmienie. Jedyny problem jaki mam do zgryzienia to to, iż nie mam możliwości podłączenia tylnich głośników za pomocą kabli. Po jednej i drugiej stronie ściany pokoju mam drzwi i to bez progu nie mam gdzie schować kabla. Szukałem w necie jakiś głośników bezprzewodowych ale jest z tym ciężko, szczególnie za kwotę do max 600zł ( same surroundy) Znalazłem coś takiego na allego http://allegro.pl/glosniki-bezprzewodowe-2...i2683504053.htm Nie bardzo wiem co to za marka, z parametrów jakie podają wynikałoby że są całkiem przyzwoite. Nie są najtańsze. Wszedłem na stronkę sprzedawcy i znalazłem tam jeszcze inne urządzenia np. wzmacniacze bezprzewodowe do tylnich głośników. Z informacji mailowej podobno można dostać zupełnie bezprzewodowe zestawy ( poza zasilaniem oczywiście) . Co o tym myślicie? Pytałem się w sklepach typu RTV o głośniki bezprzewodowe, ale tam nie mają - gość stwierdził że bezprzewodowe psują dźwięk. W necie znalazłem JBL o podobnych parametrach lecz za większą kasę. Pozatym także mega drogie zestawy z wysokiej półki. Skoro markowe firmy robią coś takiego to chyba raczej nie jest źle z tą jakością po bezprzewodówce ? Co o tym myślicie ? Będę wdzięczny za opinie.

Audiofan icon_neutral.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...