Skocz do zawartości

słuchawki 250-300 zł


Recommended Posts

Witam,

chciałbym zakupić słuchawki w cenie maksymalnie 250-300zł. Interesuje mnie odpowiednia jakość w stosunku do ceny. Ze względu na budowę jestem w stanie zakupić wszystkie, prócz słuchawek kanałowych. Njalepiej jeśli słuchawki te były by zrównoważone tonalnie ( bez podbicia basu czy wysokich tonów ).

Liczę na waszą pomoc icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam,

chciałbym zakupić słuchawki w cenie maksymalnie 250-300zł. Interesuje mnie odpowiednia jakość w stosunku do ceny. Ze względu na budowę jestem w stanie zakupić wszystkie, prócz słuchawek kanałowych. Njalepiej jeśli słuchawki te były by zrównoważone tonalnie ( bez podbicia basu czy wysokich tonów ).

Liczę na waszą pomoc icon_smile.gif


Nie piszesz, do czego użyjesz (sprzęt, muzyka, sposób używania), więc trudno tak od razu się "wcelować".

A słuchawkami Creative Aurvana Live! (zamknięte) już się interesowałeś?
Bo warto. Stosunek jakości brzmienia do ceny być może najlepszy, a o naprawdę dobrej jakości brzmienia poczytasz na forach, a najlepiej odsłuchaj gdzieś (ja poszedłem z playerkiem do sklepu - "konsumpcja na miejscu").

Myślałem też o poleceniu Ci Grado SR60 (otwarte; inny styl brzmienia, ale też niezłe), ale widzę na Allegro, że ich cena jest wyższa, niż zakładasz. Ale może uda się upolować okazję...

Więcej na tym i innych forach (np. w forum mp3store).
Używam obu modeli osobiście (ale do innych rodzajów muzyki). Obydwa modele będą nieźle brzmiały zarówno z przenośnymi grajkami (dają radę!), jak i ze sprzętem stacjonarnym. O kompie nie wspomnę.
Moi synowie też bardzo je chwalą, a uszy mają muzycznie zdecydowanie wrażliwe (po tatusiu, nie chwaląc się... icon_wink.gif.

Powodzenia! icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt to njaczęściej będzie mp4 Philipsa i generalnie słuchawek będe używał na zewnątrz ( w drodze do pracy, czy na uczelnie ), dlatego też dobrze by było, aby nie były one zbyt uciążliwe ( zbyt duże ). Co do muzyki to słucham wielu gatunków, także nie będe precyzował do jakiej muzyki konkretnie one będą służyły, ponieważ moje upodobania są bardzo szerokie, jednego dnia jazz, a innego nutka dance czy muzyki klubowej. Dlatego też chciałbym zakupić słuchawki o maksmalnie możliwej otwartości na różne gatunki muzyczne.

Polecane Creativy mają bardzo wiele pozytywnych opinii, również cena jest jak dla mnie zadawalająca. Co do Grado, są zbyt drogie, chociaż przypuszczam, że jakościowe lepsze. Tak jak wspominałem, do 300zł muszę się zamknąć z ceną icon_smile.gif

Może macie jeszcze jakieś inne propozycje odnośnie słuchawek ? Rzeczone Creativy Aurvana mam już wzięte pod uwagę, a które mogą z nimi konkurować w moim zasiegu budżetowym ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

SuperLux, ale bez słuchania ich nie kupuj, jedni się zachwycają inni mówią, że to syf...


Wątek podobny obok: tutaj.

A czy CAL! ty syf - poczytać można np. tutaj.
Dodam, że jak na słuchawki zamknięte to CAL! są wyjatkowo zwarte i nieduże, i dość lekkie. Widuję czasem w nich ludzi na ulicach Poznania...
Ale "pancerne" one nie są.

P.S.
Mam nadzieję, że linki do "konkurencji" nie kolidują z regulaminem naszego forum? icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...