Skocz do zawartości

Zestaw stereo wzmacniacz+kolumny 2200zł


m8kbv

Recommended Posts

Witam.
Potrzebuję jakiegoś używanego wzmacniacza(+w przyszłości cd i tuner) /amplitunera i kolumn- podłogowych lub podstawkowych.
Pokój to ok 15m2- prostokątny, (w przyszłości nie wykluczony pokój ok 20-25m2).
Chciałbym jednak by jakość dźwięku była jak najlepsza i by kolumny nie były za słabe jeśli chodzi o swoją moc.
Kwota jaką dysponuję to 2200 zł.
Słucham w 90% muzyki(aczkolwiek filmy również oglądam często)- każdego rodzaju, od rapu przez jazz do klasyki włącznie tak więc chciałbym by sprzęt był uniwersalny w swojej muzykalności.
Muzyka póki co będzie puszczana przez Kabel optyczny z karty Xonar DG w komputerze lub przez Jach-Chinch do wzmacniacza.
Do chwili obecnej miałem Logitech z-5500 (który poza fajną mocą co do tego pomieszczenia nie przedstawia nic więcej).
Póki co uzyskałem na innym forum odpowiedzi typu:
CA Topaz AM10 +Monitor Audio BX2
i
HK3390+JBL ES30
Są to jednak zestawy nowe a jak wiem z używanych zawsze coś lepszego można złożyć.
Proszę o przykłady zestawów wzmak+ kolumny, tak by zmieścić się w tych 2200zł.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie mogę polecić Musical Fidelity E100 który gra bardzo muzykalnie z dobrą dynamiką, dźwięk już na bardzo dobrym poziomie,
jeśli chcesz słuchać muzyki typu metal to nie spodoba Ci się do końca AA MAP105 którego też miałem
typy które zaproponowałeś takie sobie jeśli już HK 3390 to nie z JBLami na pewno zagra lepoiej z mA BX2 które proponowałeś
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ja od siebie mogę polecić Musical Fidelity E100 który gra bardzo muzykalnie z dobrą dynamiką, dźwięk już na bardzo dobrym poziomie,
jeśli chcesz słuchać muzyki typu metal to nie spodoba Ci się do końca AA MAP105 którego też miałem
typy które zaproponowałeś takie sobie jeśli już HK 3390 to nie z JBLami na pewno zagra lepoiej z mA BX2 które proponowałeś


Kupiłem Monitor Audio Bx2. Do tego chcę HK3390.
Podłączyć to normalnie?w bi amping?w bi wiring??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...