Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pablo

Ktory z amplitunerów wybrac?

Recommended Posts

Witam
Mam prośbe o pomoc w wyborze amplitunera. Jakie jest wasze zdanie, który z niżej wymienionych amlitunerow jest godny polecenia? Zastanawiam sie nad Yamaha RT-V459, Pioneer VSX- 516 ewentualnie Onkyo TX RS304. Do tego chce kupic DVD Panasonic S42 albo pioneer DV-380. Co sądzicie o tym, czy może wybrać jakis inny zestaw ale w cenie nie wyższej jak 1500pln. Dodam, ze zalezy mi na dobej jakosci dzwieku (mozliwej w tej cenie) zarowno dla muzyki jak i kina domowego oraz fukcjonalnemu dvd.
Może ktoś moglby mnie wesprzeć swoją opinią.

Moja propozycja to Yamaha RVX459 i Panasonic S42. Mam produkty tych firm i razem tworzą dobry zestaw. W sumie dobre brzmienie i świetny obraz.

Dzieki za odpowiedz. Jak sadzisz czy ma duze znaczenie dla jakosci dzwieku polaczenie ze wzmacniaczem za pomoca wyjscia optycznego? Ten Panasonic, z tego co wiem, tego nie posiada, moze lepiej poszukać jednak innego modelu?
Pozdrawiam

Cytat

Dzieki za odpowiedz. Jak sadzisz czy ma duze znaczenie dla jakosci dzwieku polaczenie ze wzmacniaczem za pomoca  wyjscia optycznego? Ten Panasonic, z tego co wiem, tego nie posiada, moze lepiej poszukać jednak innego modelu?  
Pozdrawiam

Jeśli ma koaxial to lepiej dźwięk będzie lepszy

Cytat

Ten Panasonic, z tego co wiem, tego nie posiada, moze lepiej poszukać jednak innego modelu?

Ten model nie ma, ale S52 ma już wyjście optyczne, jeżeli bardzo Tobie na nim zależy.

Cytat

czy ma duze znaczenie dla jakosci dzwieku polaczenie ze wzmacniaczem za pomoca wyjscia optycznego?

Przede wszystkim jest to wygodne połączenie jednym przewodem optycznym niż sześcioma analogowymi. Różnica między optycznym a coaxialnym jest niewielka, są zwolennicy jednego , jak i drugiego połączenia.

Cytat

Czy koaxial to jest to samo co koncentryczne? Czy koncentryczne mozna podlaczyc do koaxial?

Jest to, to ten sam przewód z wtykami CINCH jeśli chodzi o połączenie cyfrowe.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować