Skocz do zawartości

Kolumny dla denon pma 720


masic32

Recommended Posts

Witam zakupilem niedawno wzmacniacz denon pma 720 oraz bluray player denon dbt 1713 zamiast cd playera z tej seri zdecydowalem sie na bluray bo jest bardziej uniwersalny a roznicy w dzwieku w sklepie niewyslyszalem teraz mam problem z doborem glosnikow w hi fi studio sluchalem sprzetu razem z b&w 685 i gralo to super dzwiek byl dla mnie zadowalajacy ale tez nie az tak dynamiczny jak bym chcial podobno to kolumny do jazzu i klasyki
W domu mam podlogowki Canton Gle 470 i z dzwieku jestem niezadowolony Cantony graja za jasno za malo w nich dynamiki rozkrecaja sie przy glosniejszym graniu a w wynajmowanym mieszkaniu to sie niesprawdza dlatego postanowilem ze maja to byc glosniki mniejsze na podstawki.

Co sadzicie o magnat Quantum 653 sa one o polowe tansze od B&W 685 a czytam o nich w necie same pozytywne opinie podobno tez nie graja jasno a raczej maja cofniete wysokie tony i podobno sa bardzo dynamiczne

Czy sprawdza sie z denonem do sluchania po cichu i srednio glosno
Muzyka rozna glownie rock pop ale tez hause i techno
Beda staly na solidnych podstawkach 60 cm wysokosci jakies 3 metry od siebie kable olhbach 2x4 mm pokoj 7x4 metrow ustawione w poprzeg pokoju nie na wzdluz
wiem ze internet nie zastapi odsluchu ale cenie sobie wasze porady z gory dziekuje i pozdrawiam
tylko prosze niepiszcie ze wzmacniacz jest do d... bo jestem z niego zadowolony wiem ze sa lepsze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia i konfigurację, moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będą kolumny Paradigm Mini Monitor v.7, świetnie współpracują z integrą Denon, gwarantując świetną dynamikę, dobrze kontrolowany bas, dobrą szczegółowość.
Zapraszam serdecznie na odsłuchy, porównania. Dajemy także możliwość odsłuchu kolumn w Twoim systemie, w Twoim pomieszczeniu.

W przypadku pytań służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witaj,
biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia i konfigurację, moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będą kolumny Paradigm Mini Monitor v.7, świetnie współpracują z integrą Denon, gwarantując świetną dynamikę, dobrze kontrolowany bas, dobrą szczegółowość.
Zapraszam serdecznie na odsłuchy, porównania. Dajemy także możliwość odsłuchu kolumn w Twoim systemie, w Twoim pomieszczeniu.

W przypadku pytań służę pomocą.




No to jestem w kropce cenowo i optycznie odpowiadaja mi paradigmy
musial bym ich posluchac.
a dlaczego odradza pan b&w 685 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...