Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
arti

Sennheiser HD600 - jaki wzmaczniacz?

Recommended Posts

posiadam sluchawki Sennheiser HD600 i poszukuje do niego wzmaczniacza. co powiecie na temat Scorpiona hv1 lub ASL HB1. ktory z nich bylby lepszy do hd600. cena tak do 1 tysiaca zlotych za nowy.

a moze macie inne typy. czekam na propozycje.

pozdrawiam.

Też mam te słuchawki są świetne .Jedyna wada to bardzo tandetny kabel.Właśnie się urwał już drugi raz.Szkoda że oba wzmacniacze są lampowe,inaczej zaraz poleciłbym lampę.Najlepiej byłoby posłuchać ,tylko pewnie nie ma gdzie.Wzmacniacze słuchawkowe to niezbyt popularne urządzenie.A tym bardziej u nas.

masz racje co chodzi o kabel... ja tez juz raz wymienialem!!! poza tym sluchawki bardzo mi sie podobaja i graja mega dobrze...

w tym wlasnie jest problem ze u nas (w szczecinie) chyba nigdzie nie znajde tych wzmakow. podjade do DAT-a na Wojska Polskiego i pogadam u nich. moze beda cos wiedzieli... a jak nie tam to zostanie Audiofil..

obilo mi sie o uszy ze ten wzmak ASL HB1 jest idealny do HD600 (test w HiFi i muzyka 2/05). moze ktos z Was sluchal tej kombinacjii i chcialby sie podzielic info...

pozdrawiam.

To nasze "wielkie "miasto Pewnie gdybym nie pracował do 18 spotkalibyśmy się już w Dat .Moja Jolka dłuższy czas tam stała .Ale i tak jej nikt ,by nie kupił ,miała walnięte lampy w przed wzmacniaczu. Po pierwszym podejściu ją oddałem.Dopiero po wymianie lamp mi się spodobała.Po tygodniowym odsłuchu już u mnie została .Nie wróciła do sklepu.Właściwie ja też powinienem pomyśleć o wzmacniaczu słuchawkowym. Jolida nie ma wyjścia na słuchawki.Używam wyjścia słuchawkowego w CD-ku.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować