Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
mates15x

/////Kolumny do wzmaka\\\pomóżcie plz

Witam
Mam wzmacniacz o mocy muzycznej 50wat i nie wiem jakie kolumny kupić, wszyscy mówią że o mocy 100wat.Mam na oku Altony 80, ale one chyba są mocniejsze?:/co myślicie czy bedą pasowały??
Pozdrawiam i z góry dzięki

Hehe, standard, w życiu gorszego forum nie widziałem...

A co do tych kolumn to napisz na elektroda.pl, tam w miarę szybko odpowiadają, a ja sie nie znam i nie chcę Cię w błąd wprowadzać.

Cytat

Hehe, standard, w życiu gorszego forum nie widziałem...  

Zapisz się do tego, to zobaczysz jeszcze gorsze:
http://audiotech.ovh.org/forum/

Aby forum rozwijało się, trzeba również odpowiadać na pytania, a nie tylko żądać szybkiej odpowiedzi. Jak widać jest tu mało aktywnych użytkowników, i stąd nieraz długo trzeba czekać na odpowiedź.

Cytat

Mam wzmacniacz o mocy muzycznej 50wat i nie wiem jakie kolumny kupić, wszyscy mówią że o mocy 100wat

Skoro moc muzyczna wynosi 50W, to w sinusie jest ok 30-35W, i tu kolumny 100W nie będą w pełni wysterowane.

No i kupiłem nowiutkie Altonki 150(zgadnijcie za ile).Tylko jeszcze nie przywiezli, jak myslicie pociagnie je?

aha. musisz sie liczyc z tym ze ktos wymienil glosniki na tanie chinskie zamienniki, lub zmienil cale mambrany a wtedy efekt moze byc nie za dobry. wiesz cos o tym jak je odswierzyl?

nie no na tonsilki wymienił ale obawiam się że przez allegro mogą "zaginąć" na poczcie icon_confused.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0