Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tuptak

Jamo S606

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Zastanawiam się nad kupnem ww kolumn. Nie ukrywam że podobają mi się icon_wink.gif
I tutaj rodzi się pytanie. Jak się spisują i jak jest z ich jakością dźwięku? Czytałem że mają zbyt wyrazisty bas, czy to prawda? Niestety nie mam mozliwośći odsłuchu więc mogę liczyć tylko na opinie icon_sad.gif
Słucham głównie metalu z wszystkimi jego odmianami. Będą podłączone najprawdopodobniej do http://www.allegro.pl/item312779707_piekny...foto_wejdz.html

Z góry dziękuję za pomoc

Wydaje mi się że jak nie masz zbyt daleko to warto pojechać posłuchać kolumn.Napisz do dystrybutora gdzie jest najbliższy sklep z tymi kolumnami,a w tym sklepie pewnie zaproponują i inne firmy więc po porównaniu decyzja łatwiejsza i do tego własna.

nie krytykuję Jamo ,to też sprzęt firmowy i musi przyzwoicie grać.Trudno określić jak bo u Jamo nie ma jednej szkoły dźwięku, zmienia się w zależności do jakiego odbiorcy jest adresowana dana seria.

A może ktoś coś więcej powiedziec o tych Magnatach 1000, bo nie powiem fajne są, a i cena jak najbardziej w pożądku icon_biggrin.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować