Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Chcialbym zakupic sobie jakis taki sprzet grajacy (wiadomo ze nie bedzie mozna oczekiwac po nim cudow) ale chcialbym posluchac na nich muzyki z bassem icon_smile.gif oraz zeby nadawaly sie w miare do ogladania filmow.

Moj budzet to 400 zl

myslalem o JBL Creature II choc czytajac recenzje sie chyba nie nadaje do mojego zapotrzebowania icon_smile.gif

dlatego prosze was o pomoc icon_wink.gif

dziekuje z gory !

oj przepraszam ze nie dopisalem . chodzilo mi o sprzet do kompa icon_smile.gif rozumiem ze wieze tez mozna podlaczyc .ale zestaw typowo pod kompa icon_smile.gif

tak wlasciwie to zastanawiam sie meidzy logitech Z-2300 THX lub Creative l-trigue L3800 opinie kraza rozne dlatego mam dylemat icon_wink.gif

pozdrawiam Edytowano przez cz58y
Dla dopisania do postu używaj opcji "Edytuj"

Nie chcesz wieży a szkoda .syn wykorzystuje ją jako wysokiej klasy głośniki do kompa .A przy okazji ma tuner,odtwarzacz mp3{nie blokuje napędu} do tego wszystko regulowane pilotem.

moze ktos jeszcze by sie wypowiedzial ;>

bo tak naprawde nie mam pojecia..patrzac moca creative jest slabszy...ale biorac pod uwage design no to wiadomo icon_razz.gif

wiadomo ze przy muzyce nei chodzi o wyglad tylko o to co z siebie wydobywaja icon_smile.gif jednak prezencja na moim biurku jest rowniez wazna icon_smile.gif

a tak ps icon_razz.gif jaka karte dzwiekowa do takiego sprzetu warto kupic pod USB ;>

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować