Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wilku

Ustawienie sprzętu

Recommended Posts

Witam!
Naczytałem się wiele tematów co do ustawiania sprzętu i widzę że forumowicze czynnie pomagają! Zachęcony postanowiłem napisać, Kratę piwa komu uda się rozwiązać problem!

Oto i on problem znaczy sięicon_smile.gif
Nie mam pojęcia gdzie ustawić monitory, posiadany sprzęt to Dali 2 mk2.

DSC01446.jpgZwykle miejsce słuchania to łóżko, biurko lub niby łóżko icon_wink.gif Jestem skłonny co do każdego przemeblowania jednak taki układ mi odpowiada (chciałbym zostawić łóżko zasłonięte regałem). W niedalekiej przyszłości pojawi się komputer przy biurku. Trzeba Wam wiedzieć jeszcze że jest to układ tymczasowy czyli zapewne na najbliższy rok (mieszkanie studenckie;) Niestety te monitorki potrzebują sporo powietrza w okół siebie i to jest mój główny problem...

Jakieś koncepcje? Jakieś rady ? Za każdą (sensowną) będę wdzięczny!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratuje Cię tylko kompletne przemeblowanie. Bo sytuacja wygląda nieciekawie. O ile poważnie myślisz o poprawnym odbiorze stereo.
Najgorszymi elementami są drzwi z jednej i drugiej strony (nie do ruszenia) i fatalnie ustawiony regał w poprzek pokoju (teoretycznie do ruszenia). Może coś trzeba będzie wyrzucić, odchudzić zasoby może nie wszystko jest niezbędne?
W tej sytuacji dobrze by było kolumny ustawić przed dłuższą ścianą (jedną czy drugą) a miejsce odsłuchowe pod drugą, symetrycznie względem kolumn.
Dasz radę jakoś to przemeblować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemeblowanie podstawa, bez tego ani rusz. Nawet nie ma możliwości ustawienia kolumn jak należy na półkach, czy biurkach.
Najbardziej interesuje mnie ten regał mniej więcej pośrodku prawej krótszej ściany. Czy to jest regał wolno stojący, da radę go ruszyć ? Czy może, jest to jakiś regał ala ścianka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co Wilku, zadałeś pytanie a nic nie odpowiadasz na nasze propozycje i pytania. Określ się, co możesz, czego nie. Wówczas pomyślimy co dalej.
Albo może Ty narysuj ze dwie propozycje jak mógłbyś ustawić kolumny i gdzie będziesz wówczas podczas odsłuchów siedział a my skorygujemy to jeśli będzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×