zieluwid

Uczestnik
 • Zawartość

  4701
 • Dołączył

 • Ostatnio

O zieluwid

 • Ranga
  Przyjaciel forum

Ostatnio na profilu byli

48265 wyświetleń profilu
 1. Skoro Kolega wybrał takie, to nie mam wpływu na jego decyzję, ja podałem to co jest według mnie interesujące z jego propozycji. I nie skupiałem się na Twojej wypowiedzi, bo nie było na czym. Od siebie mogę polecić jeszcze Tannoy M2, choć wolałbym R2 tylko że raczej przekraczają budżet.
 2. No to czekam na opis wrażeń.
 3. Ale to jest wiadomość na podstawie Twojego opisu zachowania wzmacniacza, tak ? A kontaktowałeś się z tym facetem z Wejherowa ?
 4. Cześć. Mogę ci polecić jeszcze kolumny Canton, nieco chłodniejsze niż proponowane kolumny przez Jacka75, ale grałem przez jakiś czas na Quinto 520 i byłem z nich bardzo zadowolony. Jeżeli chodzi o propozycje, to znalazłem fajne Kefy : http://allegro.pl/kef-caprice-ii-sp3001-rarytas-markowe-kolumny-i6923465420.html#thumb/5 [ KEF CAPRICE II ] Jeżeli byłbyś zainteresowany, to proponuje ponegocjować cenę.
 5. Miles, nie Tobie oceniać moją aktywność i zaangażowanie w Forum pyszałku. Po drugie nigdzie nie napisałem że za to co się dzieje winię Jarka, czy Marka. Nie życzę sobie aby ktokolwiek pisał w taki sposób i krytykował mnie za coś czego tutaj nie napisałem. Po trzecie powiem Ci jak facet facetowi : odwal się ode mnie chłopie. P.S. Chyba wszystko tutaj nabiera zbytniego rozpędu i niektórzy się kompletnie zapominają. To jest temat o zmianach na Forum i napisałem tutaj dlatego, bo takowe zauważyłem. To że nie piszę codziennie jak przez ostatnie kilka lat, nie znaczy że go nie czytam. Komiczne jest opluwanie mnie w obronie osób trzecich, tym bardziej, że moje kontakty z nimi nie uległy nigdy jakiemukolwiek uszkodzeniu.
 6. Mam starsze klocki Sansui, rocznik 78, więc staruszki. Są w świetnym stanie bo o nie dbam i nie dałbym byle komu grzebać w tym sprzęcie. Kiedyś miałem problem z trzaskami w jednym z kanałów, a że mój znajomy elektronik podupadł na zdrowiu, musiałem szukać pomocy gdzieś indziej. Tak dostałem kontakt do Pana Przemka od kolegi z Klubu Sansui. Minus, że nie po drodze, ale się udało.
 7. Niestety, ja mieszkam w Skierniewicach, ale moja przyjaciółka pochodzi z Gdańska i przy okazji odwiedzin zawiozłem mojego Sansui do tego Pana. Jak nie masz daleko (a z tego co widać to masz kilka kilometrów), to mogę Ci podesłać numer do Pana Przemka na PW. Zadzwonisz i zapytasz co i jak. Wiem że miał przenosić zakład w inne miejsce, więc musiałbyś zapytać o adres.
 8. Ja zawiozłem kiedyś mój wzmacniacz do Pana, który miał serwis w Wejherowie. Specjalista jeżeli chodzi o markę Sansui. Skąd piszesz dokładnie ?
 9. Cześć Z tego co piszesz stawiałbym na zimny lut, lub zanieczyszczony potencjometr, ale raczej na to pierwsze. Ja miałem jakiś czas temu identyczną sytuację w jednym z moich wzmacniaczy. Zaniosłem do elektronika i właśnie to stwierdził. To nic groźnego, ale naprawić trzeba, bo faktycznie takie zachowanie wzmacniacza może irytować. Poszukaj serwisu u siebie, albo najlepiej popytaj wśród znajomych, może ktoś z nich zna jakiegoś elektronika. Daj znać jak coś ustalisz. Pozdrawiam
 10. Cześć Ja z powyższych propozycji wybrałbym Dali i Cantona. Dali 102 to ciekawe kolumny, br z przodu (ja miałem 103). Canton to konstrukcja zamknięta, ale seria GLE jest warta uwagi. Jak masz możliwość odsłuchania obu modeli to polecam, jeżeli nie to ciężko mi doradzić ale wziąłbym raczej Cantony. S4Home, żenująca odpowiedź.
 11. Możesz jeszcze pomyśleć o klasycznym wzmacniaczu stereo, np. Yamaha AS701.
 12. Kraft, no chyba coś w tym musi być ... Adams_19 Witam Serdecznie Zapraszam do tematu Wasze systemy... https://forum.audio.com.pl/topic/1236-wasze-systemy/#comment-3200 Pozdrawiam
 13. Wiesz co Simson ? Problem polega na tym że ja czytam wątki audio, dlatego się mijamy w rozumieniu. Kraft, cieszę się że zauważasz sedno, bo to co się dzieje to jakaś paranoja. Pozdrawiam
 14. A skąd Ty Simson wiesz ile razy ja jestem na Forum ? Jakiej sytuacji nie znam i czego nie zauważyłem ? Możesz wyjaśnić, pokazać obraz całości ? Sanwing, a co ja mogę mieć do Ciebie ? Nie rozumiem kompletnie o co Ci chodzi i co się właśnie dzieje na Forum. Nie wiem skąd takie wnioski, ja napisałem o moich spostrzeżeniach i tyle, więc o co Wam chodzi Panowie ?
 15. Nie mówię o nikim konkretnie, wystarczy zajrzeć do działu stereo i zobacz jak się mają takie tematy. O jakie zakręty w moich ostatnich postach Ci chodzi ? Bo jeśli chodzi o zmiany na Forum napisałem dopiero dziś od bardzo dawna i taka jest moja refleksja po długim czasu nie pisania, a tylko czytania Forum.