Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
leona

Czy warto? Beats Pill 2.0

Recommended Posts

Słuchajcie, czy kojarzycie głośniki Beats Pill 2.0 z linka ispot.pl/glosniki/beats-pill-20-black-glosnik-z-wbudowanym-akumulatorem,id-71795#tab_3 ? Ponoć jest to fajna sprawa, ale cena nie jest super niska. Warto inwestować w taki sprzęt? Ktoś może się wypowiedzieć?

Cytat

Miałem takie i jeśli masz kase to bardzo dobry wybór, ale jak masz wydać na nie swój ostatni grosz to daj se spokój.

Mam trochę kasy odłożonej, ale trochę mi brakuję icon_wink.gif Zastanawiam się czy nie wziąć ich na raty, są 0%. Sprzęt jest chyba spoko, spotkałam się z pozytywnymi opiniami.

Cytat

Słuchajcie, czy kojarzycie głośniki Beats Pill 2.0 z linka ispot.pl/glosniki/beats-pill-20-black-glosnik-z-wbudowanym-akumulatorem,id-71795#tab_3 ? Ponoć jest to fajna sprawa, ale cena nie jest super niska. Warto inwestować w taki sprzęt? Ktoś może się wypowiedzieć?

Taki sprzęt to zdecydowanie nie inwestycja-wprost przeciwnie. Średnio fajna sprawa, a cena faktycznie spora. Już na starcie przepłacasz za literkę, jakość dźwieku zbieżna z innymi produktami tej klasy. Jak zrezygnujesz z modnej marki zapłacisz połowę mniej, a nawet 1/4. Plus dla betsa za sexi kształt i atrakcyjne wymiary icon_lol.gif

Cytat

W zależności do czego tego głośniczka potrzebujesz.

Właśnie o to chodzi, że ten głośniczek fajnie może współpracować z iphone, a na tym mi bardzo zależy. Byłam właśnie w salonie i Pan mi go doradził, pytałam też wśród znajomych. Ale pomyślałam, że fajnie, gdyby też ktoś z forum się wypowiedział, rzucił jakąś cenną uwagę. Pan z ispot mnie przekonał raczej, ale lubię jednak zasięgnąć opinii z różnych źródeł. icon_wink.gif Lubię ciekawe sprzęty icon_wink.gif

Polecił bo taka jego praca. Teraz w sklepie Appla ten głośnik jest w ofercie i tyle. Osobiście nie zapłaciłbym za taki gadżet 900 zł. Tym bardziej, że podobnych głośniczków jest mnóstwo i o wiele taniej. Twoja decyzja, jak bardzo chcesz to kup. Z pewnością bedzie grał fajnie, ale jego cena to nie wyznacznik jakości, a marki.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować