Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nostromo

Aktywne głośniki z radiem wyposażonym w wzmacniacz....

Recommended Posts

Witam serdecznie.
Chciałbym podpiąć moje stare Microlaby Solo 7c (są to głośniki aktywne,z wbudowanym wzmacniaczem),do radia Zodiak DSS,link do radia:
Zodiak
Radio to posiada również wbudowany wzmacniacz.Czy istnieje w ogóle taka możliwość?
Dziękuję za pomoc.

Jeżeli ma to być tylko pod kątem słuchania radia, to proponuje zakup osobnego tunera radiowego i wtedy to będzie miało sens. Fajny tuner (w zależności od Twoich potrzeb) można kupić od 50 zł.

Rozumiem. Do tego radia można podłączyć kolumny, bo są tam wyjścia, ale nie kolumny aktywne. A jeżeli tego Zodiaka mógłby zastąpić jakiś fajny tunerek, to efekt z pewnością będzie dużo lepszy. Jest mnóstwo bardzo ładnych tunerów analogowych za niewielkie pieniądze.

A mógłbyś coś ciekawego ( i niedrogiego ) polecić??
Wymiana głośników odpada,gdyż ojciec tak sobie ubzdurał,i zrobił zabudowę z płyt gk,w której to wnęki na te microlaby są wymierzone co do centymetra.
I fakt,jeśli chodzi o stylistykę,zdecydowanie żeby był to jakiś ala klasyk.

Oczywiście że chętnie pomogę, nawet mam taki jeden na myśli. Pięknie gra i wygląda (Sansui TU217), ale za 50 zł go nie kupisz. Napisz mi ile maksymalnie możesz przeznaczyć na ten tuner.

Cytat

A mógłbyś coś ciekawego ( i niedrogiego ) polecić??
Wymiana głośników odpada,gdyż ojciec tak sobie ubzdurał,i zrobił zabudowę z płyt gk,w której to wnęki na te microlaby są wymierzone co do centymetra.
I fakt,jeśli chodzi o stylistykę,zdecydowanie żeby był to jakiś ala klasyk.

Analogowy, czy cyfrowy?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować